Gábina Partyšová ukázala svůj domov. Zahradu využívá k relaxaci i sportu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
gabina partysova
Zdroj: Nextfoto

Gábina Partyšová patří mezi známé moderátorky, které jen občas nechají nahlédnout do svého soukromí. Právě Gábina si ho hodně střeží, nyní se ale rozhodla udělat výjimku.

Ukázala nejen svůj obrovský dům, ale také zahradu, která je její oázou relaxace. Kromě krásné terasy můžete na snímcích vidět také tenisové hřiště nebo velký bazén. Fanouškům na instagramu pak přiznala, že se sama živila tím, že ukazovala bydlení celebrit, takže proč neukázat to své?

Gábina nechala nakouknout do soukromí

„Jednou za čas nechávám média nahlédnout do mého soukromí. Patří to nějak k moji profesi. Koneckonců sama jsem se dlouhá léta živila v televizi tím, že jsem natáčela domy a chalupy známých osobností a byla ráda, když se známé tváře nebáli ukázat, jak žijí,“ napsala.

Příspěvek doprovází několik fotografií, na kterých můžete vidět bydlení české moderátorky. V domě žije už 17 let, má ho za Prahou a zahrada patří k části, ve které ráda tráví volný čas.

„Je to spousta práce a je to taky časem. Když jsme se sem před 17 lety nastěhovali, tak vše bylo malinkaté, teď už to vypadá skoro jako parková zahrada. Jsou tady obrovské sekvoje, máme tady nádhernou katalpu, voní tady šeříky a o trávu se stará sekačka, která sama jezdí v noci i ve dne a udržuje zahradu, a zároveň ji hnojí,“ svěřila se Partyšová pro super.cz.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Partysova (@gabrielapartysova)

Během pandemie koronaviru se využila celá zahrada

Sama se ale do údržby zahrady nepouští. „Míváme tady zahradníky, už je moc dobře známe, přijedou tak třikrát do roka na velkou údržbu zahrady,“ prozradila moderátorka, která má nejradši zadní část zahrady. Uvedla také, z jakého důvodu. Najdete v ní totiž tenisový kurt, ale také místo pro další sporty.

„Je to tady pro mě oáza, moje nejoblíbenější místo je vzadu za domem, jsou tam nádherné sekvoje, které miluji. Ne, že bych je objímala, ale vždy si k nim stoupnu a dost často se tam modlím a děkuji za to, co žiji,“ řekla. Samozřejmostí u domu je také bazén. Ten navíc může využít i v zimě.

Ráda na svou zahradu svolává rodinu. „Naše děti, moje i sestřiny jsou tady rády, dá se tady hrát fotbal, máme vzadu osvětlený kurt, dá se tady trénovat i golf. Pro vyžití je to skvělé, když byl covid, tak jsme skoro nevytáhli paty,“ svěřila Gábina, která se tak ani během pandemie nenudila.

Zdroj: Instagram, Super

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články