Freddie Mercury už je bohužel po smrti, jeho sestra ale stále žije. Ukážeme vám, jak vypadá

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
freddie mercury
Zdroj: Profimedia

Kashmira Bulsara se narodila šest let po svém slavném bratrovi, přesné datum narození však střeží v tajnosti. Stejně tak se neví mnohé o jejím životě. Přesto se kvůli Freddieho kariéře pozornosti médií nevyhnula.

Její otec se narodil v Indii, po přestěhování do Zanzibaru se rozhodl najít si práci. Seznámil se s matkou dětí a měl s ní Freddieho. Po pár letech se narodila Kashmira.

Tehdy nikdo netušil, kam až to dotáhne zpěvák s kapelou Queen. Během revoluce v roce 1964 rodina uprchla do Londýna, kde se natrvalo usídlila.

Později se stal bratr Kashmiry slavným. Svět poznal hity skupiny Queen jako Bohemian Rhapsody, Don’t stop me now, Killer Queen a další.

Bratra vždy podpořila, o vlastní kariéře ale nemluvila

Kashmira svému bratrovi slávu přála. Ráda navštěvovala jeho koncerty, kdykoli však on navštívil ji, musel s sebou mít ochranku. Byl slavným a hrozilo, že by kdokoli zasáhl do jejich soukromí.

Sama Kashmira nikdy o své kariéře nemluvila. Neprozradila, čemu se pracovně věnuje, a držela si pověst nenápadné dámy. Je ale pravda, že si díky Freddiemu zahrála v několika filmech.

Jednalo se o několik děl, která mapovala cestu životem slavného zpěváka, a jakožto jeho sestra hrající v něm velkou roli, si střihla sama sebe. Nechyběla ani na premiéře nedávno zveřejněného životopisného filmu Bohemian Rhapsody.

kashmira bulsara sestra freddie mercury

Zdroj: Profimedia

Co se rodiny týče, vzala si Kashmira v roce 1972 za manžela producenta Rogera Cooka, se kterým má dvě děti. Odstěhovala se do Nottinghamu, kde ji Freddie často navštěvoval.

I tam ho ale museli doprovázet bodyguardi, aby nedošlo k narušení osobního života. Podle Kashmiry nebylo možné jít ven bez bezpečnostních opatření.

Bratr jí zanechal slušné dědictví

Spoluprací na filmech si Kashmira pravděpodobně vydělala dost peněz. Alespoň se o tom v médiích hodně spekulovalo. Ačkoli špatně si jistě nežila ani předtím díky kariéře svého muže.

Po smrti slavného zpěváka se navíc ukázalo, že měl se sestrou skutečně skvělý vztah. Odkázal jí totiž poměrně velké dědictví. A to celkem čtvrtinu akcií, které vlastnil.

Zpěvák si před svou smrtí přál, aby polovinu všech akcií dostala jeho přítelkyně a ošetřovatelka, čtvrtina šla na účet jeho rodičům a zbytek pak dostala Kashmira.

Dnes jsou již rodiče Freddieho Mercuryho a Kashmiry Bulsary po smrti. I jejich část akcií tak připadla jí. I když se tato žena nikdy nesnažila v médiích prosadit, stala se jako sestra slavného zpěváka sama slavnou.

Její vztah s bratrem je ukázkou dokonalé sourozenecké lásky, kterou nerozdělila sláva, peníze ani vzdálenost.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články