Frantovi z Ulice je dnes 24 let. Z toho, jak vypadal na začátku natáčení, vybuchnete smíchy

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
matyas valenta
matyas valenta

Matyáše Valentu si lidé už dávno zaškatulkovali jako Frantu z nekonečného seriálu Ulice. V něm začal účinkovat zhruba před patnácti lety. Malého Františka Hrubého si diváci zamilovali, oblíbenou postavou je dodnes, ačkoliv už vyrostl. Vzpomenete si, jak roztomile vypadal, když Ulice začínala?

V seriálu Matyáš pokračuje i po letech. Už v něm dávno není tím mladým klučinou, jehož sledujeme růst po boku Ljuby Krbové a Adriana Jastrabana.

Dětský kukuč a rozjařený pohled

V seriálu už je mladým tatínkem, jeho dětský kukuč mu však zůstal. Důkazem toho je fotografie, kterou sdílel již před nějakou dobou na svém Instagramu.

Na ní je zachycen ve svých dětských letech, jak se směje s pusou dokořán. Jeho rozjařený pohled vás prostě donutí se od srdce zasmát.

V popisku u fotky poděkoval instagramovému účtu seriálu za to, že tuto „vzpomínkovou fotečku“ sdílel.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Matyáš Valenta (@off_matyas_valenta)

Jak se dalo očekávat, fanoušci mu k ní píší, že vypadá pořád stejně. Herec je totiž svým mladistvým vzhledem pověstný.

Dokonce sdílel i článek z novin, kde se píše, jak někteří nevěří jeho věku, když ukazuje občanku. Určitě ale není jediný na světě.

„Bude mi 29, jsem čtyři roky vdaná a mám tříletého syna a stejně všude ukazuji občanku,“ soucítila s ním jedna sledující.

Zaměstnávají ho Krotitelé draků

Jak to tak vypadá, Matyáš si z toho nic nedělá. Ani z toho, že už se zapsal právě jako dětský herec z nekonečného seriálu. V něm dokonce účinkoval po boku své sestry, která už se ale herecké kariéře nevěnuje.

Prosadil se totiž i v divadle, natočil i pár filmů. Jmenujme třeba snímky Rafťáci nebo Maharal – Tajemství talismanu.

Filmu se věnuje i při studiu na Filozofické fakultě. Bakalářskou práci věnoval videohrám, je součástí projektu Krotitelé draků.

V něm s partou dalších hráčů hraje hru Dungeons and Dragons. Jejich počínání můžete sledovat každou neděli na serveru Youtube a dalších platformách.

Autor: Alice Konopásková


Související články