Fotbalový útočník Jan Kuchta se oženil, hned druhý den už byl ale s týmem na hřišti

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jan kuchta
Zdroj: Profimedia

Fotbalový útočník Jan Kuchta se svou partnerkou Barborou oznámili veselou novinku o tom, že se budou brát, už loni koncem roku. A letos dodrželi, co slíbili. Střelec fotbalové reprezentace se ale s ničím nepáře a jen pár hodin po svatbě už byl opět se svým týmem na place.

Bývalý slávistický útočník se pochlubil se zásnubami loni, kdy přidal na svůj instagram fotografii ruky své dívky. Ta se na ni chlubí nádherným prstenem, a je tak jasné, že řekla ano. A Kuchta se pojistil, že svatbu do roka a do dne rozhodně stihnou.

Ještě před několika dny se mnoho lidí obávalo, že se sportovec nedostane domů z Ruska, ve kterém se pracovně nacházel, nakonec se ale obavy nepotvrdily a Kuchta dorazil domů. „Dorazil už v neděli přes Istanbul,“ prozradil Petr Šedivý, mluvčí národního týmu.

Dvě velké starosti

Kuchta se ihned po návratu sešel se zástupci národního týmu, kromě fotbalu se ale zajímal o jednu jedinou další věc. A to o svatbu se svou Barunkou. Krásná blondýnka a dcera šéfa FK Mladá Boleslav Josefa Dufka nakonec o jeho pozornost rozhodně nepřišla.

Hned po svatební noci ale Kuchta slíbil, že dorazí se svým týmem na snídani, a podle iSport byl druhý den opravdu už v 11 dopoledne nastoupen na place a tvrdě trénoval. Dá se tak říci, že ze svatebního saka skočil rovnou do zapocené teplákovky.

Je to sice poměrně narychlo, jeho milá je ale pravděpodobně zvyklá. Jako reprezentant má totiž Jan Kuchta neustále plno povinností a ani svatba pro něho tím pádem neznamená několik dní volna. Trénovat se zkrátka musí.

Důležitý hráč

V současné době je v klíčovém duelu národního výběru v Solně Kuchta první volbou české ofenzivy. Ve třech zápasech ruské ligy dal v triku Lokomotivu Moskva dva góly a na další přihrál. Vzhledem k tomu, jak dobře si vedl, je teď jeho účast na všech zápasech více než žádaná.

A to musí očividně pochopit i jeho čerstvá novomanželka. Její otec se totiž také pohybuje ve fotbalovém prostředí. Proto je rozhodně svému manželovi odhodlaná fandit a nevadí jí, že hned po svatbě naskočil do tréninkového módu.

Fanoušci teď doufají, že bude pro Jana Kuchtu jeho nová role manžela hnacím motorem a že bude i nadále pokračovat v tempu, které nasadil. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by měl kohokoli zklamat, a naopak se zdá, že jeho láska k Barboře mu v mnohém pomohla.

Zdroj: iSport, Seznam zprávy, TV Nova

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články