Filmový koutek: Premiéra Deadpoola 3 odložena. Vtipy si však fanoušci užijí i od jeho představitele

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Deadpool
Zdroj: Sandro Amato / Shutterstock.com

Stávka scenáristů zamávala s mnohými premiérami. Jednou z nich je i očekávaný třetí díl komiksového přisprostlého hrdiny Deadpoola. Tvůrcům se to ale hodí, protože film ještě není dotočený. Fanoušci si rádi počkají, protože film slibuje návrat Hugha Jackmana v roli Wolverina. A do té doby si mohou užívat vtipů přímo od Ryana Reynoldse, který i potřetí komiksového hrdinu ztvárnil.

Deadpool prostě baví. Oproti jiným marvelovským hrdinům je drzý, vulgární… je prostě jiný. Když se Deadpool dozvěděl, že umírá, rozhodl se pro experimentální léčbu, ze které vyšel, jemně řečeno, trochu znetvořený.

Avokádo a X-Men? To bude legendární!

Na druhou stranu získal schopnost rychle se uzdravovat. A ze svého vzhledu si nic moc nedělá a popisuje sám sebe jako „avokádo, které mělo sex se starším avokádem“.

O třetím díle toho zatím není moc známo, ale o jedné velké novince informoval fanoušky sám Deadpool ve velmi zádumčivém videu věnovaném tomu, jak pojmout třetí díl.

Fanoušci Marvelu, kteří v roce 2017 oplakali odchod Hugha Jackmana z role Wolverina, mohou slavit! Wolverin se totiž vrací a ve svém ikonickém žlutomodrém kostýmu bude pomáhat Deadpoolovi.

A kdo Deadpoola zná, musí mu být jasné, že duo zamračený Wolverin a věčně pozitivně a sprostě naladěný Deadpool bude prostě legendární.

Na premiéru si však diváci počkají o něco déle, než se počítalo. Namísto 3. května 2024 by premiéra měla proběhnout až 26. července 2024.

Fanoušci však nemusí smutnit, protože na 3. května bude přesunuta premiéra filmu Captain America: Brave New World.

Dům jako zoo

Hlavní roli komiksového hrdiny Deadpoola ztvárnil i potřetí herec Ryan Reynolds. Tomu se daří nejen v pracovním, ale i v soukromém životě.

Se svou manželkou Blake Lively, která je také herečkou, vychovávají čtyři děti, se kterými prý chtějí trávit co nejvíce času.

Pro server People dokonce herec uvedl, že vodit děti do školy a ze školy je pro něj ten nejlepší čas. Zároveň vedou děti k sebeuvědomění.

„Myslím, že je to spíš o tom, mluvit s nimi o všem,“ prozradil, jaký se rozhodl být rodič s tím, že je velmi důležité dětem aktivně naslouchat.

Zároveň však potěšil ostatní rodiče, že život se čtyřmi dětmi není vůbec jednoduchý.

„Tady je zoologická zahrada. Tady je moje kancelář, a abych byl upřímný, pravděpodobně tady strávím zbytek svého života,“ popsal dům své rodiny.

Vtipálek i v reálu

S manželkou jsou známí vtipálci a na sociálních sítích si ze sebe velmi často dělají legraci.

Herec například investoval do klubu Wrexham AFC. Když se finanční situace klubu zhoršila, ptal se herec, jak může finančně pomoci.

„Prodám jedno ze svých dětí! Mám čtyři, myslím, že ani neznám jejich jména!“ zvolal a vyvolal tak lavinu smíchu.

Reakce manželky se bát nemusel, protože ta sdílí jeho smysl pro humor.

Zdroje: People, YouTube, MovieZone

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články