Filmový koutek: Milovník modelek Leonardo DiCaprio září v novince Zabijáci rozkvetlého měsíce

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Leonardo DiCaprio
Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Leonardo DiCaprio září na filmovém plátně již od dětství, ale teprve velkofilm Titanic mu přinesl opravdovou slávu. Od těch dob na hercově kontě přibylo mnoho úspěšných filmů, a dokonce i jeden vytoužený Oscar. Zároveň však přibylo mnoho milenek. Aktuálně herec září v novince Zabijáci rozkvetlého měsíce.

Pozor, následující text obsahuje spoiler. 

Leonardo DiCaprio má za sebou jednu z nejúspěšnějších kariér v Hollywoodu, což s sebou přináší jisté výhody, a to zejména co se pozornosti žen týče. A Leo těchto výhod využívá plnými doušky.

Nad 25 let nejde

Mezi ženy, které prošly jeho postelí, se řadí například Naomi Campbell, Eva Herzigová, Blake Lively či Gigi Hadid. Jedná se však o velmi zúžený seznam.

Nejdéle mu vydržely vztahy s Gisele Bündchen či Bar Rafaeli. A dle serveru Cosmopolitan již v tomto období herec jasně stanovoval hranici, přes kterou u svých přítelkyň nejde, a to je 25 let.

Média si totiž všimla, že herec zásadně randí s modelkami mladšími 25 let a k rozchodům s nimi podezřele často dochází právě dovršením tohoto věku.

Vytoužený Oscar

S tímto přístupem je zřejmé, že se Leo jen tak neusadí a nedočká se rodiny. Herce to ale zatím nijak netrápí, protože v pracovním životě se mu naopak daří více než dobře!

Hraje ve filmech, které většinou bývají zárukou úspěchu, což dokazuje i fakt, že od roku 1994 do roku 2014 získal 5 nominací na Oscara.

V roce 2016 se konečně dočkal vytoužené sošky za film Revenant. A nyní se mluví o tom, že aspiruje na dalšího Oscara díky roli ve filmu Zabijáci rozkvetlého měsíce.

Kandidát na Oscara a mistrovské dílo

Již na festivalu v Cannes získal film skvělé ohlasy a bylo zřejmé, že Martin Scorsese natočil další mistrovské dílo. Film pojednává o sérii vražd v kmeni Osedžů a zatím se těší skvělému hodnocení od diváků.

Ti sice v mnoha ohledech kritizují jeho délku, protože má přes 200 minut, ale právě díky této délce mohl vyniknout hluboký příběh filmu.

Kmen Osedžů patřil mezi nejbohatší kmeny díky podílům z prodeje ropy, a tedy si mohli jeho příslušníci dopřávat luxusu. Otroky.

To s sebou nese mnoho nepřátel. Najednou v kmeni začali umírat lidé za záhadných okolností, a to zejména ti, kteří byli ve smíšených svazcích.

Z dvojice přežil vždy zástupce „bílé rasy“, který zdědil majetek po zemřelém osadníkovi. A zde přichází na řadu Ernest Burkhart v podání DiCapria.

Jeho strýc ho donutil přiženit se do indiánské rodiny a měl čekat, až všichni zemřou. A rodina jeho manželky Mollie Kyle opravdu začne po nějaké době umírat.

Nakonec se snaží Ernest otrávit i svou ženu, ta to však pochopí a pomocí tajného vzkazu přizve k vyšetřování FBI. Ernest nakonec pod tíhou důkazů svou vinu přiznává.

Zdroje: Cosmopolitan, Lifee

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články