Filipa Rajmonta vyhodili z DAMU kvůli poměru se studentem. Práskl na sebe i další skandály

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
filip rajmont
Zdroj: Profimedia

Filip Rajmont je sice spíše divadelní herec, ale diváci ho znají také z televizního seriálu Ulice, a navíc se o něm poměrně často píše v novinách. On sám s tím, zdá se, nemá problém. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka na sebe totiž sám poměrně dost skandálů prozradil.

V poslední době se na herce podle super.cz lepí smůla. Před nějakým časem měl totiž přetrhané vazy a pak zase kvůli řádění covidu nemohl věnovat svůj čas natáčení Ulice. Ani tak mu ale úsměv ze rtů nemizí. A to ani ve chvílích, kdy na sebe prozrazuje děsivá tajemství.

Nejen o svých vztazích promluvil nedávno v televizi a fanoušky překvapil svou upřímností. Mimo jiné se dozvěděli, že byl učitelem na DAMU, ale kvůli vztahu s jedním ze svých studentů musel své působení v institutu ukončit. Jak vidí celou situaci sám herec?

Raději tvrdím, že jsem odešel

Rajmont na DAMU nejprve sám studoval, pak se zde stal vyučujícím. To ale netrvalo dlouho, najevo totiž vyšla jeho milostná aférka s Ivanem Luptákem, se kterým později herec podle ahaonline.cz 7 let žil. Ačkoli šlo o skandál, Rajmont se tomu všemu dnes jen usmívá.

„Seznámili jsme se, když jsem zkoušel Jak je důležité míti Filipa. To je hodně, jak se říká, hadrem přes ksicht. Herec zkoušel hru, já jsem tam přišel jako odborný asistent. Mě to bavilo, ale dělat bych to neměl, to na školu nepatří, tak jsem odešel. Oni mě teda vyhodili, ale můžu říkat, že jsem odešel, líp to zní,“ zasmál se v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

„Ivan bydlel s Tomášem Klusem ještě jako chudí studenti. Tomáš pořád hrál ty svoje písničky, ale já jsem jednou s ním chtěl být sám a chtěl jsem, aby šel Klus spát, a on přehrával v kuchyni celé jeho první cédéčko. Říkal jsem si, ať už jde pryč ten písničkář,“ vyprávěl pak herec se smíchem.

Falešné registrované partnerství

Filip o sobě tvrdí, že měl v životě jenom dva vážné vztahy. Prvním byl právě ten s Ivanem, v druhém případě šlo o poměr s jeho nynějším šéfem činohry Danielem Špinarem. „Je přísný a ke mně ještě přísnější. Ten vztah nějak vypadal, pak já jsem mu třeba zahnul, tak mi to pak v práci vracel,“ vyjádřil se.

Kromě toho ale žil Rajmont v registrovaném partnerství s režisérem Rodinných pout Vladimírem Drhou. A to i přesto, že spolu vlastně nic neměli a byli pouze dobrými přáteli. Drha byl totiž vážně nemocný a potřeboval, aby mu někdo pomohl s osobními věcmi.

A jako jeho partner mohl Rajmont vykonávat různé právní úkony a mít přehled o Drhově zdravotním stavu. Ačkoli mu na příteli záleželo, registrované partnerství pro ně bylo jenom nutným papírem a milostný poměr spolu podle všeho nikdy neměli.

Zdroj: ahaonline.cz, super.cz, nova.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články