Filip Jankovič ze SuperStar žije s partnerem Karlem. Chtěli by pořádnou tradiční svatbu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Filip Jankovic partner
Zdroj: Profimedia

Někteří si ho pamatují ještě jako mladého zpěváka, který se pokoušel prorazit v druhé řadě SuperStar. Filip Jankovič se zpěvu věnuje dodnes, mnohem více ho ale zaměstnává tanec. Po letech by ho nejspíš poznal jen málokdo, vlasatý mladík se změnil ve vyspělého muže.

V SuperStar mu to nakonec nevyšlo, v televizi se ale pokusil prosadit ještě jednou. V roce 2015 se Jankovič zúčastnil show Československo má talent, kde předvedl, že umí dokonale tančit na vysokých podpatcích. Dostal se až do finále.

Dnes žije spokojeně se svým partnerem

Kromě tance je pro Jankoviče v současné době nejdůležitějším bodem v jeho životě partner Karel.

S tím se také objevil nedávno na veřejnosti a lásku jednoho k druhému tedy pánové rozhodně neskrývali, píše Expres.

Sympatický tanečník, který od SuperStar výrazně změnil účes i styl oblékání, se ke svému příteli tulil, a došlo dokonce i na několik vášnivých polibků.

Pozornosti médií se pár rozhodně nebojí. O svém vztahu navíc mluví poměrně otevřeně. A kdyby na to přišlo, chtěli by se i vzít.

To by ale nejprve muselo přijít pár změn. „My jsme si řekli, že se nám nelíbí, jak jsou v Čechách nastavené zákony, tady se jedná o registrované partnerství. A jak my říkáme, nejsme auta, ani psi. Jsme lidské bytosti a chtěli bychom pořádnou tradiční svatbu. Snad se toho jednou dožijeme,“ vysvětlil Filip v rozhovoru pro LUI.

Našli se přes seznamku

Velká láska může vzniknout i pomocí mobilní aplikace. Filip a Karel se původně seznámili na seznamce.

„Nemohl jsem tehdy ráno spát, a tak jsem se přihlásil na online seznamku. Protože tam byli samí okoukaní kluci, zaplatil jsem si den předtím rozšíření, a najednou mi tam vyskočil Filip,“ vysvětlil Karel.

Dali se prý do řeči a ještě ten samý den se i setkali. Filip ke Karlovi přišel a už pak jednoduše nikdy neodešel.

„Kdybychom se viděli třeba v baru, jeden druhého bychom neoslovili. Já bych si myslel, že nejsem Karlův typ,“ přiznává Filip s tím, že je za seznámení se svým partnerem neskutečně vděčný.

Zdroj: LUI, Expres, Instagram, YouTube

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články