Felix Slováček vulgárně napadl svou exmilenku. Nyní se omlouvá

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Slovacek Felix
Zdroj: Profimedia

Felix Slováček je talentovaný hudebník, kterému táhne na osmdesát let. Milostné peripetie, které momentálně prožívá, by člověk předpokládal spíše u mladších ročníků. Jeho komplikované vztahy vygradovaly, když zjistil, že má jeho ex milenka nový vztah. Za svou reakci a nevybíravý slovník se teď snaží omluvit.

Slováčkova náklonnost k něžnému pohlaví je už proslulá. Před několika lety se dal dohromady s o polovinu mladší malířkou Lucii Gelemovou.

Ačkoliv spolu navštěvovali různé společenské akce, pro většinu veřejnosti stále byla jen pouhou milenou. Tento její mediální obraz podporovala i Dagmar Patrasová, Felixova právoplatná manželka, která neustále tvrdila, že s hudebníkem tvoří i nadále pár.

Bolestný konec lásky

Tyto vztahy už jsou teď minulostí. Hudebník a umělkyně se rozešli. Rozhodli se ale zůstat přáteli. To jim však úplně nevyšlo. Vše se změnilo, když se Slováček dozvěděl, že má Gelemová nového nápadníka. Jeho reakce všem vyrazila dech a servítky si rozhodně nebral.

„Čekal jsem, že Lucie přijde s pěkným člověkem, bude mít děti a já budu všechno vědět, fandit jí a pomáhat jí i s tímhle. Ale způsob, jakým jsem se to dozvěděl mě šokoval. Zachovala se, nechci říkat to slovo, jako š*ětka,“ uvedl pro pořad Showtime.

A konec přátelství

Došlo to dokonce tak daleko, že svou ex přítelkyni ze dne na den vystěhoval z bytu, který ovšem platil on sám. Jeho reakci označilo mnoho lidí za lehce přehnanou.

Podobně to viděla i sama malířka. Ta na svém Instagramu zveřejnila post, který na nastalou situaci reagoval. V příspěvku mimo jiné uvedla, že už si Felixe dále nemůže vážit, a že už nechce, aby dál byli přáteli.

Mohly za reakci léky?

Populární saxofonista pak ale najednou otočil. Zřejmě mu došlo, že jeho chování bylo opravdu za hranou slušného chování. Nakonec vše svedl na psychofarmaka, která byl údajně nucen užívat.

„Já si minulý týden vzal nějaké prášky na uklidnění, abych vůbec mohl spát, a asi jsem to s nimi trochu přehnal. Ani pořádně nevím, co všechno jsem v afektu řekl a udělal, prostě jsem se teď probral a vidím, co jsem natropil,“ uvedl pro Blesk.cz.

„Snad mi dá Lucie šanci to vysvětlit a napravit, moc bych o to stál,” dodal ještě hudebník. Brzy se možná ukáže, zda vzala Gelemová jeho slova v potaz, nebo jestli už tuhle kapitolu definitivně uzavřela.

Zdroj: Blesk.cz, Iprima.cz, Sip.denik.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články