Felix Slováček strávil Vánoce nečekaně s Dádou. Ta už se pochlubila, jak jejich Štědrý den probíhal

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Slovacek Patrasova
Zdroj: Profimedia

Od té doby, co se Felix rozešel se svou oficiální milenkou Lucií Gelemovou, tráví více a více času se svou právoplatnou manželkou Dagmar Patrasovou. Dokonce s ní prožil i Štědrý den a následné svátky. Že by se schylovalo k velkému návratu?

Slavný hudebník Felix Slováček prožívá značně turbulentní období. Vše začalo tím, že se rozešel po sedmi letech se svou milenkou Lucií Gelemovou.

Tvrdý rozchod

Ačkoliv se nejprve oba dušovali, že zůstanou přáteli, Felixovi se to nakonec vymklo z rukou. Po provalení Lucčina nového vztahu svou exmilenku přes bulvár častoval několika nevybíravými tituly.

Poté ji urychleně vystěhoval z bytu, kde bydlela a který on platil. Nakonec se ale za vše omluvil. Jako důvod svého zvláštního jednání uvedl léky, které měl užívat na spaní.

Na Vánoce s Dádou

Stejně proměnlivý je i jeho vztah k jeho zákonité manželce. Nejdříve se hudebník dušoval, že se k ženě do vily nevrátí. Nakonec ale změnil názor a u Dády v současné době bydlí. Dokonce s ní strávil i svátky. Ta je z rozzuzlení celé této situace zřejmě nadšená.

Dagmar Patrasová prozradila, jak strávila Vánoce pro Prima CNN News. Z jejích slov bylo poznat, že byla ráda, že Štědrý den strávila se svým manželem.

Ten probíhal u jejich dcery Aničky. „Sešli jsme se tam všichni. Já, manžel i syn Felix s rodinou. Kvůli vnoučatům to byla spíš odpolední večeře, ale báječná,“ pochlubila se Dáda.

U stromečku i na chatě

Dokonce dostala od manžela i vánoční dárek, a to sadu kosmetiky. Po večeři jeli zase zpět do své vily, kterou mají na pražských Vinohradech.

To ovšem nebylo všechno. Se svým manželem se totiž Dáda rozjela 25. 12. na jejich chalupu. Tak se ještě uvidí, zda se pár dá zase oficiálně dohromady.

Zdroj: Ahaonline.cz, Blesk.cz, Cnn.iprima.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články