Felix Slováček je v manželství s Dádou Patrasovou zřejmě spokojený. Plánuje společnou dovolenou i Vánoce

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Slovacek Felix
Zdroj: Profimedia

Vztah Felixe Slováčka a jeho manželky Dagmar Patrasové připomíná horskou dráhu. Spokojené manželství vystřídal bouřlivý rozchod, a poté zase mediálně propírané usmíření. Ačkoliv jsou v poslední době spolu k vidění jen zřídka, Felix má se svou ženou velké plány. Rád by ji totiž vytáhl někam do exotiky a také s ní oslavil Vánoce.

Manželství Felixe Slováčka a Dády Patrasové by bylo ideálním námětem na knihu či film. Lze ale předpokládat, že by mnohým divákům, kteří příběh slavného páru neznají, přišel snímek až příliš neuvěřitelný.

Manželství mu údajně klape

Felix je známý svou vášní pro krásné ženy. S jednou to však zašlo až příliš daleko, a Lucie Gelemová se na nějakou dobu stala dokonce jeho oficiální milenkou. To se samozřejmě jeho právoplatné manželce dvakrát nezamlouvalo.

Tyto časy jsou ale už dávno minulostí. Felix se po rozchodu vrátil domů, kde se snažil sekat latinu. Alespoň tedy tak, jak je to v jeho silách. Nedávno byl například spatřen při laškování s přítelkyní Zdeňka Mahdala.

Rád by vyrazil i s Dádou na dovolenou

Ačkoliv dřív navštěvoval večírky i s Dádou, a dokonce nechyběla ani jejich velkolepá společná oslava narozenin, nyní už o slavné zpěvačce písniček pro děti není vidu ani slechu.

Podle známého hudebníka je ale vše v manželství pořádku. Dokonce plánuje, že by si se svou ženou zpříjemnili zimu někde v teple u moře.

„Mě by potěšily Maledivy, Seychely, Kuba, to by jistě potěšilo Dádu i mě,“ prozradil pro Extra. Možná si tak exotickou dovolenou nadělí i pod stromeček.

Vánoce oslaví s rodinou

„Budu trávit Vánoce s Aničkou, Felixem a vnuky. A když bude dobrá konstelace, i s Dádou,“ svěřil se Slováček nedávno trochu tajemně Expresu.

Zda ona konstelace souvisí s nadmírou užívání alkoholu, ze kterého je Patrasová někdy podezírána, ale slavný klarinetista neupřesnil. „Mám nakázáno nemluvit. Co se týče alkoholu, mám embargo,“ řekl už na jaře deníku Super.

Zdroj: Extra, Expres, Super, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články