Fanynky Roberta Urbana mají smůlu. Fešák ze ZOO je zamilovaný do krásné brunetky a plánuje rodinu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
robert urban
Zdroj: Nextfoto

Robert Urban ztvárnil v Ordinaci v růžové zahradě 2 velkého svůdníka, kterému neodolá žádná žena. Ve skutečnosti je ale věrný své přítelkyni Andree Kheilové, se kterou chodí už čtyři roky a společně pomýšlí na rodinu.

Když se nepotkají doma, mohou se pozdravit v divadle. Oba hrají v představení Tarzan, které můžete navštívit v Divadle Hybernia v Praze. Pro Super se Urban svěřil s tím, jak to má s láskou všeobecně a jestli by si vybral znovu partnerku z uměleckého prostředí.

Není to jen herec, zkoušel také různé soutěže

Jeho přítelkyně je bývalá reprezentantka v gymnastice a věnuje se trénování malých dětí. A co dalšího Urban prozradil? „Vždycky jsem měl partnerky z branže. Nevím, jaké je to mít partnerku odjinud. Je pravda, že ona je zároveň také sportovkyně,“ říká herec, kterého miluje spousta fanynek.

Není to ale pouze herec, milovníci soutěžních pořadů ho mohli vidět v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Kvůli muzikálu Tarzan se musí udržovat v kondici, se kterou mu pomáhá právě jeho přítelkyně. Doma tak má motivaci k lepším výkonům, protože profesionální trenérce se málokdo vyrovná. Zároveň ale dodává, že necvičí spolu, protože se Urban stydí.

V seriálu ZOO pak hraje Petra Kříže, který má dvě děti. O ty se mu stará Eva Burešová. Jak on to vidí do budoucna s rodinou? Má ten nejlepší věk stát se konečně tatínkem. S Andreou tomu nechávají volný průběh.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Kheilová (@andreakheil)

Ve svém věku už by rodinu založil, ale nechává tomu volný průběh

„Přece jen už je mi pětatřicet a možná cítím, že je načase udělat nějaký další krok,“ řekl pro Naše hvězdy. Není to ale pouze věk, kvůli kterému chce rodinu. Sám vyrůstal pouze s otcem a svým bratrem. Vychovával je tatínek poté, co se rozvedl. Jejich táta ale před několika lety zemřel.

V seriálu ZOO patří mezi nejhezčí herce. V Show Jana Krause pak prozradil, co na to říká: „To je milé, jsem překvapený, ale mám pocit, že jakmile o vás někdo něco takového řekne, myslí si: On je hezký, ale určitě to bude blbec,“ smál se. Sice je veřejnosti známý teprve několik let, ale své fanynky si už dávno získal.

Bojovat ale musel také o svou přítelkyni. Jak na ni pohlížel? „Když jsem ji viděl, říkal jsem si: krásná. Pak jsem ji pozdravil, byla milá a sympatická a ještě jsme si popovídali o sportu. Byl jsem nadšený,“ popisuje. Nakonec je z toho velká láska, za Andreou se dokonce odstěhoval.

Zdroj: Naše hvězdy, Super, Show Jana Krause

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články