Fanoušci se bojí o duševní zdraví Britney Spears. Nic mi není, tvrdí zpěvačka

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Britney Spears
Zdroj: Profimedia

O duševním zdraví zpěvačky Britney Spears se v médiích hodně mluví. Podle velké části veřejnosti je jasné, že umělkyně potřebuje pomoc a měla by vyhledat odborníky. Ona sama ale jakékoli problémy popírá.

Britney si prošla ve svém životě mnohými problémy, není se tak čemu divit, že se na její psychice podepsaly. Podle fanoušků se nemá za co stydět. Naopak o ni mají mnozí strach a byli by rádi, kdyby své stavy řešila.

Rány osudu

Ve svých pamětech Britney popisuje některé složité okamžiky svého života. Zmiňuje se v nich například o tom, že během vztahu s Justinem Timberlakem podstoupila potrat, protože její tehdejší partner se necítil na to stát se otcem.

Popsala nicméně také mnoho dalších slavných osobností, se kterými spolupracovala a které jí naopak pomohly. Patří k nim třeba Madonna, jež se stala jejím velkým vzorem, nebo Elton John, který jí prý hodně pomohl uvědomit si, co chce dělat v kariérním i osobním životě.

Velkou etapou v životě Britney bylo také období, kdy byl jejím opatrovníkem její otec. Po 13 letech soud v roce 2021 rozhodl o tom, že bude opatrovnictví zrušeno. Během té doby si ale zpěvačka prošla podle mnohých opravdu náročnými dny.

Otec byl jmenován jejím opatrovníkem kvůli obavám o duševní zdraví zpěvačky. Po celou dobu prakticky ovládal její finanční i osobní život, vysvětluje Deccan Herald.

Žádné psychické problémy nemám

Ačkoli je jasné, že po tom všem, čím si Britney prošla, je naprosto normální, že má psychické problémy, ona sama tvrdí, že si média vymýšlí a fanoušci se o ni nemusí bát.

„Beru Prozac na deprese a to je tak vše! Jinak jsem vlastně strašně nudný člověk. Frustruje mě, že o mně ve zpravodajství hovoří jako o psychicky nemocné. Protože vím, že lidé uvěří všemu. Pravda je ale jiná,“ cituje její slova Geo News.

Zdroj: Pinkvilla, Medium, Geo News, Time, Deccan Herald

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články