Expřítelkyně Františka Janečka a Jaromíra Soukupa se pochlubila dcerou. S jejím otcem se neshodnou na péči

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Matlova Tereza
Zdroj: Profimedia

Krásná blonďatá zpěvačka Tereza Mátlová měla vždycky vkus na bohaté dominantní muže. Randila s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, předtím žila sedmnáct let s hudebním bossem Františkem Janečkem. Ten jejich rozchod nenesl vůbec dobře.

Kateřina Mátlová je česká zpěvačka. Sólově vystupuje pod uměleckým jménem Kate Matl. V České republice je ale známá především z tuzemských muzikálů.

Místo svatby rozchod

Sedmnáct let žila blonďatá kráska s hudebním producentem Františkem Janečkem. Společně mají dvanáctiletou dceru Emily Ann, která již také vystupuje v muzikálech jako její slavná maminka.

Na vztah Janečka a Mátlové bylo vždy nahlíženo trochu skrz prsty. Tereza často čelila názorům, že je s majitelem produkční agentury jen kvůli penězům.

Vše eskalovalo v posledních pěti letech. Zpěvačka od něj několikrát odešla, nakonec se vždy vrátila. Někteří tvrdí, že kvůli dceři, jiní že kvůli penězům.

matlova dcera

Zdroj: Profimedia

Vyměnila milionáře za milionáře

Vše se ale změnilo před dvěma lety, když se v televizi Barrandov seznámila s jejím majitelem Jaromírem Soukupem. „Cítím se šťastná a milovaná,“ prohlašovala krátce na to do tisku.

Janeček rozchod nenesl příliš dobře. Jak on sám tvrdí, nebylo to kvůli zášti k bývalé partnerce, ale kvůli obavám o jejich malou dceru.

„To, že je Tereza zaslepená, a jak si dovedete představit, propadla kouzlu miliardáře – i když všichni víme, jak je to v reálu – tak to je její věc, proti tomu nic nenamítám. Když mi ale začne vodit dítě k němu a on mu dělá kvazi tatínka, to mě naštvalo,“ vysvětlil tehdy deníku Extra.

Vztahy na bodu mrazu

Bohužel situace se ani s časem nezlepšila. Janeček s Mátlovou se k sobě podle očitých svědků chovají, jako by se ani neznali. A mezi nimi musí pak balancovat jejich dcera.

„S dcerou se vídám jak kdy. Chtěl bych se s ní vídat víc. Maminka to ale trošku brzdí. Ona se jí snaží obstarat jiného tatínka. A s tím nejde bojovat,“ postěžoval si Janeček nedávno Expres.cz. Tak snad oba vezmou brzy rozum do hrsti, aby mohli být těmi nejlepšími rodiči.

Mátlová se nedávno ukázala s dcerou ve společnosti, vzala ji na setkání herců muzikálu Robinson Crusoe do jedné pražské pizzerie.

Zdroj: Expres.cz, Extra.cz, Kafe.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články