Expřítelkyně Dominika Feriho už je šťastná s jiným a čeká miminko

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Dominik Feri
Zdroj: Nextfoto

Dominik Feri si vyzkoušel, jaké to je spadnout z vrcholu na samé dno. Díky sociálním sítím oslovil ve volbách mladé voliče a ti jej kroužkováním dostali až do Poslanecké sněmovny. Zde byl Feri velmi aktivní a měl rozjetou nadějnou politickou kariéru. Pak se ale minulý rok objevilo svědectví o údajném sexuálním zneužívání ze strany poslance. Jedno ještě uhájil, ale obvinění přibývala a Feri rezignoval s tím, že se zaměří na očištění svého jména. Jeho partnerka Anna Franke mu zpočátku byla oporou, ale nakonec nátlak nevydržela a následoval rozchod. Dlouho však sama nebyla a na Slavících se objevila po boku nového muže. A nyní se pochlubila, že brzy do jejich vztahu přibude někdo další.

„Lživá nařčení ze sexuálního násilí, která se objevují v posledních dnech, nejčastěji anonymně na sociálních sítích, a která se dotýkají nejenom mě, ale také mého okolí, zásadně odmítám. Není pro mě většího pocitu potupy a osobního selhání než se ohlédnout zpět na situace, kdy jsem se zachoval nevhodně, nepatřičně či negentlemansky. Všechna taková selhání mě mrzí a hluboce a upřímně se za ně omlouvám. Třebaže jsem se z chyb poučil, nelze nic odbýt jenom tím, že jsem byl zkrátka mladý a nyní žiji jinak,“ napsal Feri na svůj instagram v počátcích svého skandálu.

Obvinění přešla v trestní stíhání

V minulém roce na jaře se objevilo v různých médiích několik svědectví žen, které uváděly, že je měl politik obtěžovat. Feri se zpočátku snažil bránit, ale následně v květnu raději rezignoval a stáhl se z veřejného života.

Obvinění přibývala a policie Feriho nakonec obvinila. „Po 9 měsících konečně nastal posun. Prokážu svou nevinu tak jako doposud ve všech ostatních případech v této věci,“ napsal hned po obvinění na svůj instagram. Slíbil také veškerou součinnost s policií.

Po celou dobu jej podporovala jeho přítelkyně, politoložka Anna Franke. Ta působí jako asistentka Miloše Vystrčila. I přes zvyšující se počet obvinění za svým partnerem stála. Období pro ni však bylo velmi těžké a bála se i chodit ven.

„To se lehko řekne, neber si nic k srdci, když je člověk zvyklý chodit do večerky v pyžámku. Snad tedy bude má noční košilka dobrý content pro večerní zprávy, který si diváci žádají,“ napsala tehdy zdrcená Anna.

Jedna z obviněných dokonce měla Annu oslovit a varovat ji před jejím partnerem. Oba se pak stáhli do ústraní a nikdo o nich moc nevěděl, dokud se neobjevily fotografie z Paříže.

Dominik Feri začal po rezignaci trávit více času v zahraničí a právě zde jej novináři zahlédli ruku v ruce s Nikol Zwrtkovou. Anna na dotazy ohledně jejich vztahu nereagovala s tím, že se jedná o její soukromý život, který nebude komentovat. Nakonec se však pravda ukázala.

Nový partner a nový začátek

Anna nejspíše tlak a další obvinění nenesla dobře, čemuž se nelze divit. Ačkoliv ani jeden z nich rozchod nepotvrdil, v listopadu se na Slavících Anna objevila vedle neznámého muže.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anna Franke (@franke_anna)

Dle jejich zamilovaných pohledů a neustálých doteků bylo zřejmé, že se jedná o čerstvou lásku. A Anna to s novým partnerem myslí nejspíše naprosto vážně!

Na svém instagramu se pochlubila krásnou novinkou! Je totiž těhotná! Dočkala se mnoha gratulací. Vzhledem k tomu, čím si musela ve vztahu s Ferim projít, je jasné, že si nyní užívá všeho, co jí život nadělil.

Zatímco o Dominiku Ferim nyní není vůbec slyšet, o této krásné asistence toho jistě uslyšíme ještě mnohé.

Zdroje: Šíp, Život v Česku, Expres

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články