Expartnerka Anety Langerové žije s o 35 let starším kameramanem. Společně vychovávají dceru

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Olga Spatova
Zdroj: Nextfoto

Režisérka Olga Špátová má na svém kontě mnoho pracovních úspěchů. Daří se jí očividně i v osobním životě. Už několik let je šťastnou maminkou dcery Olgy. Otcem holčičky je kameraman Jan Malíř, kterému je dnes 75 let.

Ačkoli je mezi nimi věkový rozdíl35 let, ve vztahu jim to klape a skvěle si rozumí. Objevují se spolu ve společnosti a pyšně ukazují i svou dcerku, která roste jako z vody.

Expřítelkyně Langerové

Olga Špátová prožila dříve krátký vztah po boku zpěvačky Anety Langerové. Nakonec jim to ale nevyšlo.

Že si bere muže, to možná mnohé překvapilo. O kolik starší její manžel je, ale zaskočilo fanoušky ještě víc.

jan malir olga spatova malirova

Zdroj: Nextfoto

Svatba páru proběhla v utajení a celou věc veřejnosti prozradili až následovně. „Jsem pyšnej na to, že jsem ji dostal pod čepec,“ cituje slova Malíře server Týden.

Když se páru v roce 2017 narodila holčička, Olga byla nadšená. „Strašně moc se těším a vzhledem k tomu, jak dlouho jsem se načekala, tak jsem šťastná, že se do naší rodiny narodí další ženská, která bude, doufám, skvělá,“ svěřila se režisérka Blesku ještě před porodem.

Odešel, když ho nejvíc potřebovala

Malíř žil dříve s herečkou Martou Vančurovou, známou například z filmu Jáchyme, hoď ho do stroje. Ta v roce 2000 onemocněla rakovinou. Manžel pro ni tehdy měl být oporou, místo toho se ale rozhodl od ní odejít.

Pro Vančurovou to bylo tehdy velmi těžké. Nakonec se ale se situací vyrovnala, a dokonce se jí podařilo i porazit zákeřnou nemoc.

Malíř nyní po boku své nové partnerky vypadá šťastně a spokojeně. A Olga si ve vztahu s ním podle všeho také na nic nestěžuje.

Zdroj: OnlyU, Týden, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články