Ewu Farnou přímo ve vysílání rozplakalo téma potratů. Pár dní předtím zemřela žena z klipu k její písni

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ewa Farna
Zdroj: Nextfoto

V pořadu Interview ČT24 neudržela slzy zpěvačka Ewa Farna. Ta se zhroutila během řešení potratů, což je pro ni prý velmi citlivé téma. Nějakou chvíli nemohla kvůli slzám a vzlykání ani promluvit.

V Polsku, odkud Ewa pochází, jsou v současné době potraty zakázány. Když moderátorka v rozhovoru na toto téma narazila, nejspíš nečekala, že bude zpěvačka reagovat až tak emotivně.

Není v pořádku nesmět rozhodovat

Ewa nejprve mluvila klidně. Prohlásila, že je dobře, že v Polsku lidé protestují proti zákonu, protože rozhodně není dobře nesmět rozhodovat o svém vlastním těle.

„Věřím v Boha, a proto bych já nešla na potrat, ale neznamená to, že ti to budu zakazovat. Víra má ovlivňovat naše rozhodnutí, a ne to, že to zakážu někomu jinému, kdo nevěří v Boha, anebo věří, ale přesto se může rozhodnout po svém,“ cituje její slova Extra.

Následně si ale zpěvačka vzpomněla na případ, při kterém kvůli nemožnosti potratit zemřela na sepsi jedna žena. Ta po sobě nechala další malé miminko. Při vyprávění o ní Ewa nedokázala dokončit posledních pár vět a v slzách strávila několik minut.

„V té zemi se nemůžete cítit bezpečně, protože vás nezachrání. Čekají, až to miminko, které bohužel stejně nezachrání, zabije i vás. To je přece choré,“ pronesla během vzlykání.

Další smutná informace

Kromě potratů Farna promluvila v rozhovoru také o jedné z žen, které vystupovaly v jejím klipu Tělo. Píseň oslavuje to, že každý je krásný a ženy by se svým tělem měly nakládat tak, jak samy uznají za vhodné. Zároveň by ho ale měly milovat.

Jedna z těch, které s Ewou klip k písni natáčely, před časem zemřela. „Byla jsem s ní v kontaktu. Těsně předtím mi psala, nevěděla jsem, co se s ní děje, protože přece jen jsme se potkaly na natáčení klipu a předtím jsme se s holkami neznaly,“ vysvětlila.

Dodala, že člověk si uvědomí, co měl, až když to ztratí. Klára se narodila s vadou jícnu a kvůli mnoha operacím měla úplně zjizvené břicho. I tak ale poukázala díky Ewině písni na svou krásu. Svým zdravotním problémům nakonec podlehla, píše Blesk.

Farna toho má v posledních dnech opravdu hodně, někteří lidé ale její emotivní výstupy považují za přetvařování. Kritiky se dočkala nedávno také na sociálních sítích. Část své mediální prezentace totiž přesunula na placenou platformu.

Zdroj: Blesk, OnlyU, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články