Ewu Farnou pobavil svůdný plakát na zdi její šatny. Modelčinu pózu se rozhodla napodobit

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Nextfoto

Ewa Farna je známá nejen v České republice, ale milují ji i fanoušci v sousedním Polsku, kde vystupuje velmi ráda. I její příspěvky na instagramu bývají ve dvou jazycích. Své fanoušky na obou stranách si hýčká a ráda zveřejňuje střípky nejen z koncertů, ale také ze soukromého života. Na rozdíl od jiných celebrit ale neukazuje na sociálních sítích své děti, které má s Martinem Chobotem. Teď však sledující pobavila fotografií ze šatny.

Ewa Farna má smysl pro humor, což ukázala v šatně na jednom ze svých koncertů. Jako každá hvězda má zázemí, které ale není vytvořeno přímo pro ni na míru. Nic si z toho nedělá, naopak vymyslela skvělý fórek.

Podle mnohých je Ewa hezčí než dívka na plakátu

„Hvězda večera v šatně… a já,“ napsala zpěvačka k fotografii, na které je kromě ní také blonďatá kráska na plakátě, který je zároveň kalendářem na letošní rok. Ewa tu představuje stejnou pózu jako modelka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

V Polsku zpěvačku milují

Dívka na plakátu má rozepnutou košili, poprsí si zakrývá rukou a druhou má svůdně danou na rtech. To samé udělala také Ewa – rozpustila si tmavé vlasy, ruku dala před ústa a druhou schovala za loket.

Na rozdíl od dívky na plakátu je ale Ewa pořádně oblečená a připravuje se na koncert. Fanoušky ale tímto gestem pobavila a mnozí jí napsali, že je mnohem hezčí než blondýnka na zdi. A někteří by si uměli představit, že by tam skutečně Farna visela.

A někdo se také nechal nachytat: „Já si chvíli říkala, jak vám na té fotce udělali ty blonďaté vlasy,“ směje se jedna ze sledujících. Lidé, kteří pravidelně její koncerty navštěvují, dokonce poznali, o jakou šatnu se jedná.

Ewa je v Polsku velmi oblíbená, je to její druhý domov. Však svou hudbu nabízí oběma zemím, aby si ji mohli užít oba tábory fanoušků, kterých není málo. I proto si zpěvačka zaslouží ocenění, kterých se jí dostává.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články