Ewa Farna ukázala zákulisí koncertu i svou maminku. Ta zrovna přebalovala její malou dcerku

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Nextfoto

Ewa Farna není maminka, která by doma seděla zadku a čekala, až bude dítě ve školce, aby mohla pracovat. Cítí se po nedávném porodu velmi dobře a už nyní začíná koncertovat!

Samozřejmě by nemohla vystupovat bez pomoci své rodiny. Na koncerty, které se odehrály v minulých dnech, si pozvala jako chůvu svou maminku a fanouškům ukázala zákulisí koncertů, kde to vypadalo jako v dětském pokojíčku.

Druhý porod? Pódium jí začalo brzy chybět

Ewa Farna porodila druhé dítě teprve nedávno, nicméně už si nebere k srdci nic, co média vypustí o její postavě. V tomto ohledu hodně dospěla a nebojí se kolem sebe šířit pozitivní informace o tom, že se žena ve svém těle má cítit dobře, ať vypadá jakkoli.

„1 den, 2 koncerty. Sezona po porodu zahájena. A pořadatelé jsou teda zlatí, koukejte na to nádherné zákulisí a babička (jo ta, co vypadá jako moje ségra) je nad zlato. Těšíme se na Vás na všech letních koncertech a na podzim na Umami tour,“ napsala na instagram polsko-česká zpěvačka.

Své příspěvky většinou uvádí v obou jazycích, aby je mohly komentovat oba tábory fanoušků. V sousední zemi je Ewa velmi populární, stejně tak i u nás. Začínala jako teenagerka, dnes už je dospělou vdanou ženou s dvěma dětmi a je to na její hudbě znát.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Balonky, přebalovací pult a spousta jídla

Zpěvačka se pochlubila videem a několika koncertními snímky, na kterých znovu řádí na pódiu a užívá si pozornost fanoušků. Polští i ty čeští se jí nemohou nabažit a je jim úplně jedno, jak Ewa aktuálně vypadá.

Ve videu ukazuje právě zázemí jednoho z koncertů, ve kterém najde všechno potřebné – od přebalovacího pultu až po občerstvení, kterého tu má opravdu dostatek. Všechno pěkně při ruce, včetně její maminky, která zaskakuje, když Ewa vystupuje. Zrovna se u přebalovacího pultu věnuje její malé dceři Elle.

Ewa si rozhodně nemůže stěžovat. I když je dnes dospělá a přemýšlí jinak, na pódiu to dokáže rozjet jako puberťačka. V létě se pak můžete těšit na festivaly, na kterých bude vystupovat. Podzimní turné by si nejen skalní fanoušci neměli nechat ujít.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články