Ewa Farna slavila narozeniny se sklenkou v ruce. Pochlubila se, kolik toho za poslední rok zvládla

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Profimedia

Patří mezi nejlepší zpěvačky české hudební scény a do toho zvládá výchovu dvou dětí. Řeč je samozřejmě o Ewě Farné, která oslavila 29. narozeniny.


Ewa shrnula svůj poslední rok na instagramu. „Mám za sebou nádherný rok. Ve velké zkratce: 1 porod, 2 desky.“

Úspěch ještě před 30. narozeninami

Ewa je polsko-česká zpěvačka, která začala svou kariéru již v roce 2006, a od té doby její sláva roste. Svou kariéru odstartovala hitem Měls mě vůbec rád a nyní získává jednu cenu za druhou. Vloni získala Českého slavíka, letos pak cenu Anděl a stala se Zpěvačkou roku.

Je však slavná nejen u nás a v Polsku, ale dostala se až do New Yorku. V roce 2021 se stala tváří kampaně Spotify za rovnoprávnost žen se svou písní Tělo a objevila se na billboardu na Times Square.

Jediné, co jí narušuje radost z úspěchů, jsou ošklivé reakce, které ji doprovázejí ohledně její postavy. Někteří nemohou rozdýchat, že dvojnásobná maminka nevypadá stejně, jako když začínala svou hudební kariéru.

Ewa je však v tomto průkopnicí a kvůli tlaku médií rozhodně hubnout nehodlá. Je spokojená tak, jak je.

Shrnutí předchozího roku

Ewa oslavila 29. narozeniny a svým fanouškům poděkovala za všechna milá přání. Zároveň příspěvek využila k tomu, aby krátce shrnula svůj předchozí rok.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Svůj rok vyhodnotila jako nádherný a vybrala fotky, které pro ni nejvíce znamenají a vystihují její život. Na jedné například tancuje se svým tatínkem a dceru má v nosítku.

Na další fotce pak představuje značku přírodních vonných svíček, které s kamarády z gymnázia začala vyrábět.

Ewin život je opravdu nabitý a je až s podivem, co všechno zvládá. Je zastánkyní kontaktního rodičovství, a zároveň se snaží splnit všechny pracovní povinnosti.

Klobouk dolů, co všechno tato zpěvačka a matka zvládá.

Zdroje: Pro ženy, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová

 


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články