Ewa Farna slaví výročí s manželem. Potěšila fanoušky společnou fotkou, kterých jinak sdílí velmi málo

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Manzele Chobotovi
Zdroj: Profimedia

Manželé Chobotovi slaví 10 let vztahu! A fanoušci se tak po delší době dočkali střípku ze soukromí zpěvačky Ewy Farné, která ale ve skutečnosti přijala příjmení svého manžela. Jak jejich láska vzkvétala? A proč manžel není v poslední době vídán po jejím boku?

Server Kafe zrovna v dubnu upozornil na skutečnost, že manžel zpěvačku nedoprovází do společnosti. Naposledy měli být společně viděni na předávání cen Český slavík na podzim 2021.

Konec společné práce

Někteří tak mohli mít pocit, že se u manželů něco děje. Skutečnost je však taková, že manžel přestal Ewu doprovázet ve stejné době, kdy oznámil konec působení v její kapele.

Zaměřil se na vlastní kariéru a vydal album Pootevřené dveře. V rámci této desky pak vydal singl To všechno z lásky, který byl jeho velmi osobní zpovědí.

Vychází totiž z dokumentu stejného jména, ve kterém vystoupila i jeho matka.

„Dokument vyšel v roce 2003, ale teprve nedávno jsem se na něj podíval. Ve slokách jsem částečně citoval, co v dokumentu od žen zaznělo, a refrén pak ukazuje pohled dítěte, které hádky vidělo nebo slyšelo ze svého pokoje a nemohlo s tím nic dělat,“ vysvětlil zpěvák vznik písně.

Je tedy zřejmé, že Ewin manžel měl jiné starosti, a zároveň se někdo musí starat o jejich společné děti, takže nebyl čas manželku doprovázet na různé akce.

Ta o nás

Ve skutečnosti se nekoná žádný rozchod, ale rodinné štěstí těmto dvěma jen kvete. Jejich vztah se provalil v roce 2013, když byli zachyceni polskými médii.

Již od začátku však svůj vztah drželi pod pokličkou a k osobním věcem se nevyjadřovali. O velkých událostech informují vždy až se zpožděním.

A tak i svatba, která proběhla v roce 2017, byla pro mnohé překvapením. Ne však pro zpěvačku, která měla o životní lásce jasno.

„Je to můj třetí a doufám poslední vztah,“ prohlásila tehdy.

Fanouškům dopřáli náhled do soukromí jejich společného života v písni Ta o nás, kde ve videoklipu manželé zveřejnili fotky z dětství a ze svatby.

Největším překvapením byl ale závěr klipu, kde zpěvačka odhalila těhotenské bříško. O jejím těhotenství totiž do té doby neměl nikdo ani ponětí. Média v té době dokonce psala o tom, jak zpěvačka zhubla. A ona přitom schovávala těhotenské bříško.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Desetileté výročí

Manželům se narodil syn Artur, ke kterému později přibyla ještě dcera Ella. Pokud fanoušci doufali, že manželé změní své nastavení a své děti ukážou, byli na velkém omylu.

Jakékoliv fotky, kde jsou zachyceny děti, jsou foceny tak, aby nebyl vidět jejich obličej.

„Syna neukazuji záměrně. Je to člověk, a ne veřejný majetek. Já sama jsem poznala, co to je zájem veřejnosti. Co všechno si člověk může a nemůže dovolit, když je z něj veřejná osoba. A to synovi neudělám. To ať si jednou vybere on sám, jestli chce, nebo ne,“ vysvětlila Ewa své rozhodnutí.

Něco málo ze soukromí občas fanouškům dopřejí, jako třeba nyní, když se zpěvačka pochlubila desetiletým výročím.

„10 let spolu. Třetina mého života,“ napsala ke společné fotce.

A je tedy více než jasné, že tady se o žádném rozchodu ani krizi mluvit nedá.

Zdroje: iDNES, Kafe, Lidovky, YouTube, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články