Ewa Farna se pochlubila velkým úspěchem. Lidé se do ní kvůli tomu pustili, ona se s tím ale noblesně vypořádala

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Farna Ewa
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Ewa Farna se na svém Instagramu pochlubila velkým úspěchem. Společně se svými kamarády rozjela nové podnikání. V diskuzi se však, tak jak to obvykle bývá, našlo několik škarohlídů, kteří to chtěli dát zpěvačce „sežrat“. Ta se ale s kritikou vypořádala s grácií.

Populární zpěvačka Ewa Farna se už intenzivně připravuje na příchod druhého potomka. Podle jejího těhotenského bříška to vypadá, že to bude opravdu každým dnem.

Ewa začala podnikat

To ale vůbec neznamená, že by krásná zpěvačka nějak zahálela. Do poslední chvíle se snaží pracovat. Na svém Instagramu se pochlubila velkou novinkou.

„Aaaa! Nastal ten MOMENT! Projekt, který jsme s kamarády z dětství připravovali 2 roky,“ začíná popisek, který ke snímku napsala současná zlatá slavice.

Miluje svíčky

Na fotografii je Ewa a na stole jsou zapáleny tři dekorativní vonné svíčky. Právě ty se staly jejím novým podnikatelským záměrem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

„Každý, kdo mě zná, ví, že svíčky miiiilujuuuu a po letech čichání těch cizích mám vlastní!“ pochlubila se zjevně úplně nadšená Ewa.

Většina jejích sledujících gratulovala nastávající mamince k dobrému nápadu. Nebyly by to ovšem sociální sítě, kdyby se tam nenašel někdo, kdo má k jejímu projektu výhrady.

Kritici se samozřejmě našli

„To jste si, Ewo, pořídila za peníze za vstupné od lidí, kteří nemohli přijít na váš koncert a vy jste jim napsala, že peníze mají chtít po vládě? Zatímco jiné hvězdy navrhly řešení třeba přeložením termínu,“ napsala podle Extra.cz jedna z fanynek.

Ostatní se ovšem začali Ewy zastávat a upozorňovali na to, že v jejím požehnaném stavu lze jen velmi obtížně něco plánovat. Nakonec se do hovorů vložila sama zpěvačka.

„To mám, paní, investici z patnáctiletého podnikání v hudební branži. Vstupné za koncert vybírá pořadatel, a tím jsem já nebyla, takže ty peníze nikdy nebyly moje,“ vysvětlila s přehledem Ewa.

Zdroj: Extra.cz, Instagram, Kafe.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články