Ewa Farna sdílela selfie z prvního školního dne, aby všechny poučila o tom, jak je na sebe hrdá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Nextfoto

Ewě Farné je 29 let a školu má už dávno za sebou. Přesto se ale 1. září na instagramu rozpovídala o řadě věcí. Na závěr pak označila své vyprávění jako moudra k prvnímu školnímu dni. Zda se tím chtěla vrátit do školy, nebo šlo jen o náhodnou změť slov, není jasné. Spíše se ale přikláníme k druhé možnosti.


Farna na svůj instagram přidala selfíčko, na kterém svůdně mrká na fanoušky. Jelikož nevěděla, co by k podobné fotce připsala, rozepsala se o tom, co už všichni vědí: o svém jméně a původu a o tom, jak je na sebe hrdá a pyšná. Ačkoli fanouškům vlastně neřekla nic nového, komentářů si vysloužila řadu.

Ewa s dvojitým W

„Na fotce je Polka, co přesvědčila Čechy, že je prostě Ewa s dvojitým W, co se narodila v nádherné Vendryni ve Slezsku,“ popsala se Farna. Ačkoli její věta je na první pohled sofistikovaná a plná informací, neřekla vlastně lidem nic nového.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Aby to napravila, upřesnila alespoň v dalších větách, že má Česko opravdu ráda. „Ta holka miluje Brno a je nadšená, že žije u tak krásného města, jako je Praha. A nic z toho nemyslí vlezdoprdelovsky, ale naprosto vážně,“ objasnila s tím, že sice pochází z Polska, Česko je pro ni ale velmi důležité.

Na závěr pak popsala, jak moc je se sebou spokojená. „Ta holka je každý den vděčná, že je, kde je, že dělá, co dělá, že se narodila a že je, kým je. A v neposlední řadě totálně akceptuje, kým je, snaží se každým dnem pracovat na tom, aby byla tím, kým vždy chtěla být, až bude velká.“

Svůj velmi obsáhlý příspěvek a chytrá slova nakonec zakončila větou, která nemá na první pohled s celým povídáním nic moc společného. „Tolik moudra pro dnešní první školní den, milé děti,“ napsala. A fanoušci očividně moc neřeší, proč si vybrala právě takové zakončení svého vyprávění.

Měls mě vůbec rád?

Ewa se rozepsala a někteří fanoušci se rozhodli, že v tomto ohledu nezůstanou pozadu. Pod snímkem se tak objevila řada velmi obsáhlých komentářů.

„Poslouchám tě od začátku, každá písnička mě baví. Některá víc, jiná méně, ale tak už to bývá. Pořád se k tobě ráda vracím a doufám, že se jednou dostanu na tvůj koncert,“ napsala jedna fanynka.

Ta potom zanotovala slova písničky Měls mě vůbec rád a dodala: „Polka, Češka, já myslím, že je to jedno, v každém si něco zanechala. A jasně, že jsem tě mela ráda. Kdo ne?“

Ewu podporují fanoušci z Čech i Polska a to, že udělala dojem opravdu na všechny, je nepochybné.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články