Ewa Farna prozradila fígl, který jí pomáhá na psychoterapii. Jistě by pomohl i ostatním

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Profimedia

Ewa Farna je v jednom kole. Nejenže je maminkou malého Artura, ale zanedlouho na svět společně s manželem Martinem Chobotem přivítá dalšího potomka. Loni stihla vydat nejen nové album, ale také získala zlatého slavíka v kategorii zpěvačka roku.

Ewa Farna se netají tím, že dříve to měla hodně těžké. Média si na ní často ráda smlsla kvůli její postavě. Zpěvačka, která je slavná nejen u nás, ale také v sousedním Polsku, si dnes o novinářích myslí své a rozhodně si nedělá hlavu z toho, jak vypadá.

Na obálce časopisu  jí to neskutečně sekne

Ať se Ewa vydá na jakékoli focení, pokaždé z toho vyjdou skvělé snímky, kterými se neváhá pochlubit. Miluje svůj život a vychutnává si ho plnými doušky. Svou rodinu bere i na koncerty, však se také do pracovního procesu vrátila brzy po porodu. A s obrovským břichem klidně skákala na pódiu.

Věnuje se skládání nových písní, hodně z nich můžete slyšet na jejím novém albu Umami, které u nás vyšlo loni a v Polsku se fanoušci dočkají na konci ledna. V časopise se pak o písničkách rozpovídala.

Na svém Instagramu se pochlubila nejen samotnou obálkou, ale také snímkem, na kterém je výrazně nalíčená. Fanoušci jsou z jejího vzhledu nadšení, mateřství i těhotenství jí sluší a podle některých je zpěvačka rok od roku hezčí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Téma na song ji napadlo během terapie

Ewa také v příspěvku prozradila, jakou písničku má z nového alba nejraději, a uvedla, proč tomu je. „Pro mě je důležitý singl Verze 02, která oslavuje mé 15. výročí na scéně. V této písni se setkávám se sebou samou z doby před 15 lety,“ přisvědčila Farna.

„Jde o to, jestli se tato malá Ewa ve své nejpravdivější, dětské verzi bude kamarádit se mnou, s tou starší, nebo jestli se ze mě stane někdo, kým by absolutně nechtěla být. Život je zábava, protože nevíme, co nás čeká. A někdy se musíte spálit,“ uvedla Ewa, která má ve svém věku hodně za sebou.

Svěřila se také s tím, že chodí na terapie. „Téma této písně mě napadlo během terapie. Někdy, když jsem nevěděla, co mám terapeutovi odpovědět, zeptal se, co by tomu řekla malá Ewa, která je ve mně…,“ navnadila na rozhovor zpěvačka, která profesionálně zpívá již od 13 let.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články