Ewa Farna předvedla sexy pózu v oblacích. Prozradíme vám, co tam dělala

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Ewa Farna
Zdroj: Profimedia

Období pandemie nás nutí sedět doma. Hodně z nás by však nejraději ihned vyrazilo do divadel, barů či zahraničí. Známé osobnosti na nás však myslí a snaží se s námi spojit alespoň přes internet. Stejně tak jako známá česká zpěvačka.

Ewa Farna je polsko-česká zpěvačka. Působí v oblasti populární a rockové hudby a za svou kariéru získala řadu českých i polských ocenění. Hity Měls mě vůbec rád, Ticho či Všechno nebo nic zná snad úplně každý.

Koncert ve vzduchu

Zpěvačka musí stejně jako všichni ostatní umělci netrpělivě vyčkávat na znovuotevření koncertních hal, aby si mohla užívat vyprodané koncertní šňůry. Jednu možnost však před nedávnem chytila za pačesy.

Pro fanoušky, kteří sedí doma a pravděpodobně už si Ewina alba přehráli minimálně stokrát, se objevila příležitost, jak si užít vystoupení živě. Ewa totiž vysílala online koncert z krásného místa v centru Prahy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Při západu slunce si mohli fanoušci poslechnout vystoupení, které se vysílalo ze Žižkovské televizní věže. Internetové připojení určitě nebylo problémem, televizní věž je totiž skvělým místem pro to nejlepší přenosové připojení.

Ewa se vyfikla a na věži nafotila i pár fotografií, kterými se pochlubila na svém instagramovém účtu. Fanoušci jí u příspěvku chválili nejen vzhled a skvělý outfit, ale také koncert, který se vyvedl na jedničku s hvězdičkou.

Talentovaná maminka

Zpěvačka vystřídala několik partnerů. Před tím, než našla toho pravého, se objevila po boku Marcuse Trana a Tomáše Kluse. S tím ukončila vztah ke konci roku 2011. O dva roky později začala randit s Martinem Chobotem, za kterého se v roce 2017 provdala.

Největší radostnou zprávou pak bylo těhotenství, které zpěvačka chvíli po svatbě oznámila. Syn Artur letos oslaví třetí narozeniny, maminka však drží syna mimo objektivy a na velkých událostech se objevuje sama.

Není však jediná. Soukromí svého dítěte si hlídá i rapper Rytmus a několikrát se k tomuto tématu vyjadřoval na svých sociálních sítích. Je to pochopitelné, vyrůstat ve světě šoubyznysu totiž není představou toho nejlepšího dětství.

Ewa se před nedávnem objevila na titulní stránce Reportér Magazínu a vypadala výborně, ostatně jako vždy. V období pandemie si také pořídila nový gauč modré barvy, kterým se na sociálních sítích radostně pochlubila.

Zdroj: Instagram Ewy Farné

Autor: Štěpán Pacík


Související články