Ewa Farna po dlouhé době vystoupila z komfortní zóny. Fanouškům se to ale líbí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Pavel Machan CNC / Pavel Machan, Marek Pátek / CNC / Profimedia

Česko Slovenská SuperStar pro rok 2021 je u konce. S tím ale zároveň také možná i moderátorská kariéra Ewy Farny. Ta si letos vyzkoušela, jaké to je stát před kamerou v přímém přenosu, zpovídat soutěžící i porotu a být najednou také někým jiným než jen zpěvačkou.

Podle celé řady fanoušků i uměleckých kolegů se Ewa jako moderátorka osvědčila. Byla vtipná, dokázala pohotově reagovat, vždy byla připravená a měla čerstvé informace o všem, co bylo třeba. I tak ale přiznala, že se každého nového přímého přenosu bála.

Na svém Instagramu popsala své pocity po posledním finálovém večeru, při kterém byl zároveň vyhlášen vítěz celé soutěže. Pogratulovala mu k jeho úspěchu a pozastavila se nad tím, jak těžké pro ni bylo vystoupit z komfortní zóny, kterou si jakožto zpěvačka nastavila.

Po deseti letech chlap

„Patříte mezi ty, kteří koukali na nejsledovanější včerejší pořad?“ zeptala se Ewa do začátku fanoušků na svém Instagramu. „Proběhlo finále SuperStar a vyhrál to naprosto božský Adam Pavlovčin. Po deseti letech kluk, mimochodem,“ objasnila situaci.

„A já mám za sebou první moderování přímých přenosů, což pro mě bylo dost vystoupením z komfortní zóny,“ pokračuje Ewa v příspěvku. Je jasné, že i když pro ni moderování bylo náročné, zároveň si ho i užila. A především, na její první zkušenost se jednalo o skvělý výkon.

„Takové životní výzvy se jednoduše přijímají a já jsem moc ráda, že jsem se k tomu teamu na čas připojila. Díky všem za krásné vzkazy k mému moderování,“ poděkovala Ewa a dodala, že všem nadějným talentům ze soutěže přeje do života jen to nejlepší.

Úžasná a jedinečná

Chválou na Ewu fanoušci rozhodně nešetří. Někteří dokonce přiznávají, že především kvůli ní začali na SuperStar koukat a teprve později je k televizi přitáhli i talenti, kteří se soutěže zúčastnili. Pod příspěvkem se objevuje celá řada pochval, nejčastěji si ale sledující myslí, že byla Ewa vtipná, krásná, úžasná a dokonalá.

„Byla jsi skvělou moderátorkou nejen včerejšího večera. Kéž bych tě mohla vidět v podobném pořadu i někde jinde, nebo třeba zase za rok,“ přeje si jedna z fanynek. Podobně jsou na tom i desítky dalších lidí, je tak možné, že si Ewa moderování nevyzkoušela naposledy.

Sama se sice považuje stále více za zpěvačku, určitě by ale neodmítla nějakou další nabídku, ve které by se mohla i v tomto ohledu zdokonalit. Kdo ví, kam ji nakonec vítr zavane. Třeba se ještě máme v budoucnu na co těšit a kromě zpěvačky bude jednou i moderování jejím oficiálním povoláním.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články