Eva Samková randí s princem ze štědrovečerní pohádky. Prozradila, jak to u nich doma funguje

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Samkova Adamczyk
Zdroj: Profimedia

Těžko tomu uvěřit, že oblíbený herec Marek Adamczyk a olympijská vítězka Eva Samková tvoří pár už tři roky. A evidentně jim to stále klape. Jak se zdá, protiklady se opravdu přitahují. Nyní se ale role trochu proměnily a jindy energická Eva se musí nechat od svého partnera opečovávat.

Marek Adamczyk je v poslední době na roztrhání. Diváci ho mohli spatřit jak na divadelních prknech, tak na televizních obrazovkách v pohádce, kterou každý rok na Štědrý den vysílá Česká televize.

Princ z pohádky

Letošní pohádka nesla název Jak si nevzít princeznu a pro televizi ji natočil režisér Karel Janák. Marek si tam zahrál postavu prince Leopolda.

Ten měl být podle scénáře tichý, rozvážný a přemýšlivý mladík. Podle hercovy přítelkyně snowboardcrossařky Evy Samkové nemohli tvůrci vybrat lépe.

„Ty jsi studijní typ, koumes číslo jedna. Marek teď má třeba obsesi s hraním šachů, takže všechno zkoumá a studuje,“ řekla v rozhovoru pro Radiožurnál.

Ona sama je z jiného těsta. Je energická, živelná a nebojí se jít do věcí po hlavě. Šachy údajně moc neumí, tak hraje s partnerem jiné deskové hry.

Evin temperament mu vyhovuje

Tmavovlasý herec se tak často potýká s narážkami ohledně toho, kdo v jejich domácnosti vlastně nosí kalhoty. On si z toho však nic nedělá.

„Znám samozřejmě podobné genderové stereotypy, ale nikdy mi nepřirostly k srdci, mně to takhle vyhovuje. Nikdy jsem nepotřeboval mít vedle sebe slabší partnerku, která potřebuje moji pomoc. Mně vyhovuje moje dračice,“ vysvětlil deníku Šíp herec.

Těžké zranění

Nyní ovšem přišel čas, kdy se musí o svou dračici postarat on. Eva si totiž před čtrnácti dny přivodila velmi závažné zranění. V Rakousku na závodě Světového poháru si těsně před cílem zlomila oba kotníky.

Ještě ten den tak podstoupila závažnou operaci. Nyní už je zpátky doma, musí ale neustále rehabilitovat. Ani to však nezničilo její neutuchající optimismus. Marek jí je navíc ve všem nápomocný.

Zdroj: Radiozurnal.rozhlas.cz, Sip.denik.cz, Sport.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články