Eva Podzimková využila při natáčení erotických scén v novém seriálu také dublérku. Doma měla 10měsíční holčičku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Eva Josefikova
Zdroj: Nextfoto

Herečka Eva Podzimková nemá problém zahrát ráznou ženu, která se pomocí svých ženských předností umí dostat do postele třeba i ministrovi. To ukazuje v novém seriálu s názvem Sedm schodů k moci. Přiznává, že natáčení erotických scén pro ni probíhalo bez problémů, protože jí s tím pomáhala dublérka.


V novém seriálu si Podzimková zahraje Annu Malou, venkovskou servírku, která se díky svému ženskému tělu dostane ze sněmovní kantýny až do ložnice ministra kultury, přibližuje děj Extra.

„Anička je velmi schopná žena, která se umí otáčet a zorientovat v každém prostředí. Někdy, pravda, i dost nečistě. Zpočátku se snaží přežít, později je motivovaná touhou po moci,“ říká ke své roli Podzimková.

Dodává, že se postavy musí jakožto její herečka zastat. Kdyby ale byla sama na jejím místě, jednala by v dané situaci úplně jinak.

S desetiměsíční holčičkou

V rozhovoru pro Český rozhlas Tereza Kostková podotkla, že během natáčení seriálu měla Eva teprve desetiměsíční holčičku. Proto padla otázka, jak se v takové situaci Podzimkové natáčelo.

„Každý máme přirozeně nastavené jinak, co kameře ukážeme a jakým způsobem se ještě zvládneme navzájem dotýkat. U mě se ta hranice s porodem velmi posunula,“ řekla už dříve v rozhovoru pro iDNES herečka.

Na Terezin dotaz ale prozradila, že ji ve většině případů zastupovala dublérka. „Je potřeba říct, že s natáčením těchto scén nám pomáhali profesionálové. Naše postavy jsou tak složeny ze dvou lidí, moje je většinou jen hlava,“ prozradila.

„Já své kolegyni moc děkuji, pro mě pak všechno proběhlo v klidu. Díky tomu je v seriálu nakonec tolik ňader a zadků, kolik si divák, nebo třeba pan režisér, žádá,“ uvedla se smíchem.

Nahota k herectví patří

Zkušeností s nahotou ve filmech má Eva podle svých slov hodně. Upozornila, že pro mladé herečky je těžké situaci ustát v případě, že se podmínky natáčení nedohodnou velmi detailně dopředu.

„Potom tam vzniká různé mrzení, tlaky na obě strany,“ řekla Eva. Podle jejích slov jednoduše nahota k filmu patří a každý herec by si měl předem po přečtení scénáře všechno s tvůrci ujasnit. Ona se to ze svých zkušeností už naučila a i díky tomu nyní může v novém seriálu hrát.

Zdroj: Český rozhlas, iDNES, Prima Ženy, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články