Eva Podzimková se raduje z druhého těhotenství. Po porodu se chce na čas věnovat jenom rodině

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Eva Podzimkova
Zdroj: Profimedia

Herečka Eva Podzimková má na svém kontě celou řadu seriálových i filmových rolí. V dramatu Sedm schodů k moci překvapila tím, že si jinak křehká herečka zahrála zákeřnou potvoru. Kromě herectví se nicméně věnuje také rodině a přiznává, že v poslední době to bylo dost složité.

V roce 2021 přivedla Eva na svět první dceru. Už tehdy si uvědomovala, že nebude úplně jednoduché věnovat se práci a rodině. Před porodem se jí mnohdy novináři ptali, co plánuje do budoucna.

„Netoužila jsem sice hned týden po porodu naskočit zpátky do práce, ale taky jsem si neuměla představit, že bych tři nebo čtyři roky nepracovala vůbec. Kromě toho, že by mi práce chyběla, mohlo by se stát, že bych po tak dlouhé pauze ztratila s profesí kontakt,“ vysvětlila pro Novinky.

Herecká pauza

Když bylo malé Lotě 10 měsíců, kývla herečka na natáčení seriálu. Od té doby se práci i rodině věnovala, jak to jenom šlo. Nyní ale čeká druhého potomka. A je nadšená, protože pro svou dcerku sourozence chtěla.

Zároveň si ale uvědomuje, že to nebude úplně snadné. „Přiznávám, že s prací jsem to před časem poněkud přepískla a byla jsem hodně unavená, pauzu jsem si chtěla dát tak jako tak. To, že se protnula s těhotenstvím, je radostný bonus navíc,“ uvedla pro iGlanc.

Na miminko se těší

Podzimková i její muž se na miminko těší. Na tom, zda se jim narodí holčička, nebo chlapeček, prý nezáleží. Důležité je, že malá Lota se už teď nemůže sourozence dočkat.

„Lotka už je větší, už jí budou tři. Na sourozence se těší,“ říká herečka s tím, že se chce po porodu sama na čas stát maminkou na plný úvazek. Je ale jasné, že herectví jí bude chybět, takže se rozhodně fanoušci nemusejí bát, že by se k němu nevrátila.

Zdroj: Žena Aktuálně, iDNES, Prima ženy, iGlanc, Novinky, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články