Eva Perkausová ukázala bříško v plavkách na pláži a prozradila detaily o těhotenství. Trápí ji nedopnuté šaty

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva perkausova
Zdroj: Nextfoto

Moderátorka Eva Perkausová už včera oznámila světu velkou novinu. Se svým mužem Ivanem Heckem čeká miminko. Údajně šla s pravdou ven proto, že už v pátém měsíci nešlo dál skrývat těhotenské bříško. Následně se s médii podělila i o některé detaily.

S Ivanem tvoří Eva pár už přes pět let, až v poslední době se ale jejich vztah výrazně posouvá. Nedávno si řekli své ano a konečně se z nich stali manželé. Teď se jejich rodina rozšíří o nového člena. Dokud to šlo, nechávali si velké novinky pro sebe.

Moderátorka ale už dále nedokáže skrývat své bříško, proto se rozhodla, že je čas informovat veřejnost. Kromě toho promluvila v rozhovoru pro Extra také o tom, jak to má s těhotenskými nevolnostmi a s obměnou šatníku.

Radost ve dvou

Eva se svěřila, že těhotenství netajila proto, že by nechtěla lidem přiznat pravdu, ale naopak proto, že pro ni bylo krásné sdílet informaci pouze s jedinou osobou. „Už začínám pátý měsíc, takže jsem ráda, že se mi to podařilo nějak utajit po celou dobu. Jsem spokojená, že jsem si to nějakou dobu mohla nechat pod pokličkou a s partnerem jsme si toto období mohli užívat jen ve dvou,“ vysvětlila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Perkauѕová (@evaperkausova)

Nicméně teď už je na ní její štěstí vidět, jak potvrdila například fotkou na instagramu. „Jen já a malé/velké štěstí
Ale to vy uvidíte až za pár měsíců,“ napsala ke snímku v plavkách. Pravda ale je, že i na něm už je vidět, jak se kulatí.

Někteří fanoušci dokonce tvrdí, že to tušili. „Já to jako na instagramu podle ňader dmoucích detekoval už před pár týdny. Buďte zdraví a šťastní!“ vzkázal Evě jeden z fanoušků. Ta si prozatím prý nemůže na nic stěžovat. Zatím se cítí skvěle a těhotenství si užívá.

„Všechno mám spojeno s příjemnými pocity, moc si to užívám. Opravdu nemůžu říct, že bych tomuto období něco vytkla,“ říká spokojeně. Dokonce ani s nevolnostmi se naštěstí zatím příliš prát nemusí, řada žen na instagramu ale Evu upozorňuje, že to třeba teprve přijde.

Stres prozatím zvládá

„Mám velké štěstí, že se mi tyhle věci vyhýbají. Nevolnosti, ani žádné špatné stavy, změny chutí nebo nálady prostě nemám. Musím to teda zaťukat, ale vážně na mě zatím nic nepřišlo,“ pochlubila se Eva v rozhovoru. Trápí ji možná jenom jedna jediná věc.

„Pravdou je, že dopnout šaty už byl poslední dobou občas problém, a to nejen přes hrudník, ale i přes záda a bříško. I proto jsem šla s pravdou ven, protože tohle už nešlo moc utajit,“ směje se. Dodává ale, že změny nálad jí zatím ještě nepotkávají a věří tomu, že celé těhotenství zvládne s klidem.

Zdroj: Instagram, Extra, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články