Eva Perkausová se vystavila v plavkách v Chorvatsku. Fanoušci se zlobí, že si zakrývá těhotenské bříško

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva perkausova
Zdroj: Profimedia

Už nějaký čas se moderátorka Eva Perkausová chlubí na sociální síti snímky, na kterých ukazuje své pomalu rostoucí bříško. Ženy mohou být sexy i v těhotenství, to dokázala už nejednou. Teď ale přidala odvážnou fotografii v plavkách a předvedla, že se toho ani v očekávání nebojí a užívá si u moře naplno.


Eva si v současné době užívá v Chorvatsku. Moderátorka si chce pravděpodobně užít poslední dovolenou, na které se nemusí o nikoho starat.

A také samozřejmě využívá situace a ukazuje fanouškům, že i v těhotenství je její postava dokonale krásná. V některých pózách by snad ani člověk nepoznal, že Eva miminko čeká. Právě to se ale řadě fanoušků nelíbí, nastávající maminka by své břicho prý skrývat neměla.

Bezstarostná

Perkausová se pochlubila fanouškům snímkem z lodi, na jejíž přídi si užívá nádherného chorvatského počasí. U nás se v posledních dnech sice ochladilo, moderátorka to ale řešit nemusí. A očividně neřeší absolutně nic a jen si užívá života.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Perkauѕová (@evaperkausova)

K fotce sice nepřidala žádný popisek, i z hashtagů je ale vidět, že jediné, co ji nyní zajímá, je sluníčko, voda, teplo, klid a odpočinek. To všechno prospěje nejen jí, ale i miminku. Na lodi se pro fanoušky Eva vystavila tak, že nohou své bříško zakrývá.

Její okouzlující úsměv dostává sledující do kolen. Dokonalou postavou se navíc může chlubit nehledě na to, že je v očekávání. Přesto by řada fanoušků ocenila, kdyby v plavkách Perkausová předvedla i poklad, který na snímku skrývá. Kdo ví, možná na další fotce?

Ukaž břicho

Eva je dokonalá, krásná, úžasná a okouzlující. Alespoň podle komentářů se to tak jeví. Přesto všechno by ale mohla ukázat ještě něco víc. Kromě krásy chtějí totiž fanoušci také přirozenost. Chtěli by vidět rostoucí bříško a moderátorku usmívající se, protože má ze svého těhotenství radost.

„Dáme si challenge Ukaž břicho?“ ptá se jeden sledující, další ho doplňuje dotazem: „Proč pořád zakrýváš ten poklad, Evičko?“ Zatímco někteří lidé pátrají po fotce, kde bude mít Eva bříško vidět, jiným ale stačí i zveřejněný snímek. Především muži totiž nemohou odtrhnout oči od jejího hrudníku a nebojí se to přiznat.

Na Evě je vidět, že i když své břicho prozatím schovává, na miminko se rozhodně těší. Zároveň chce ale ukázat, že i žena v těhotenství může vypadat dokonale a nemusí se bát předvést se na instagramu v plavkách. Dočkají se na dalším snímku fanoušci vytouženého pohledu na nastávající maminku?

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články