Eva Perkausová se vyprsila u jezera v Itálii. Její manžel ukázal svalnaté tělo na surfu ve vlnách

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva perkausova
Zdroj: Nextfoto

Eva Perkausová si umí dovolenou vybrat. Gardské jezero je největší v celé Itálii a právě tady teď se svým mužem tráví moderátorka čas. Fanoušky samozřejmě nezapomíná pravidelně informovat o všech zážitcích, a její instagram je proto plný fotek a videí, u kterých řada sledujících může jen závidět.

S manželem Ivanem, který má velkou část rodiny na Ukrajině, Eva potřebovala vyrazit někam do zahraničí a přivést ho na jiné myšlenky. A zdá se, že to fungovalo.

Eva už sledujícím ukázala, jak si užívá krásy jezera, zkonzultovala s nimi tamější kuchyni a předvedla, jaký je její muž zdatný sportovec.

Romantika u fotky v plavkách

Na jedné z fotek Eva ukázala, jak si s mužem užívají mezi barevnými květinami svou velkou lásku. Před budovou celou porostlou fialovými květy společně romanticky zapózovali, a Eva dokonce při polibku na tvář zvedla ladně nohu. „Když láska kvete,“ napsala moderátorka ke snímku.

Na další fotce pak dokázala, že Ivanovi mají muži co závidět. Předvedla se totiž u jezera v plavkách a vystavila své bujné vnady, které přilákaly především mužskou pozornost. Fotka samozřejmě nezůstala bez komentářů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Perkauѕová (@evaperkausova)

„Přirozeně krásných holek je jen pár. Velké plus pro vás,“ napsal jeden z fanoušků, další dodává: „Jste opravdu krásná, Evičko.“

Pravda ale je, že i Eva se má čím chlubit. Její pohledný svalnatý partner na fotkách v plavkách také nevypadá k zahození.

Ve vlnách

Ivan Hecko se pochlubil na svém profilu snímkem, kterým dokázal, že voda je jeho živel. Na surfu ve vlnách se předvedl jako zkušený sportovec, který tuhle zábavu rozhodně nezkouší poprvé.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ivan Hecko (@ivan.hecko)

„Není vlna jako vlna,“ napsal k fotce Hecko, zatímco ho fanoušci obdivují a nerozumí tomu, jak může tuto náročnou činnost zvládat s takovým přehledem. Je tak jenom otázkou, zda sledující více závidí Ivana Evě, nebo Evu Ivanovi.

Pár si užívá dokonalou dovolenou a i ve stories už několikrát ukázal, že k Itálii kromě vody patří i dobré jídlo, jako je pizza a krevety.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články