Eva Perkausová se s manželem nenudí ani během těhotenství. Nedávno spolu poprvé navštívili dostihy

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
eva perkausova
Zdroj: Nextfoto

Už je to skoro rok, co se Eva Perkausová během živého vysílání na Primě pochlubila, že je z ní už vdaná dáma. Provdala se o dvanáct let staršího partnera Ivana Hecka a život si podle všeho užívají, jak nejlépe umí.

Po delší známosti ji podnikatel v oboru stavebnictví a developmentu požádal o ruku minulý rok, a to za romantických okolností – večer pod hvězdnou oblohou.

Mají spoustu společných zájmů

Společným životem je provází jejich akčnost, jsou společenští a také rádi cestují. Minulý rok například spolu v době koronavirové krize navštívili Maledivy. „Naše největší záliby jsou jídlo a sport. Rádi spolu jíme a rádi se spolu hýbeme, chodíme běhat, lyžujeme, a když se jednomu nechce, druhý ho vyhecuje,“ prozradila dvojice podle webu Extra.

Jejich svatba tehdy proběhla, jak by se dalo od těchto milovníků exotiky očekávat, na Mauriciu na pláži. „Už jsme věděli, když jsme na Mauricius letěli, že se tam vezmeme. Museli jsme dopředu vyřizovat různé doklady. Svatba na Mauriciu byla vždy podle mých představ v tom smyslu, že jsem vždycky chtěla mít svatbu v exotice. A ten sen se mi splnil,“ prozradila tenkrát v Showtime. „Byla to opravdu krásná, milá a čistá svatba. Bílý písek, moře, palmy,“ zavzpomínala.

Poprvé na dostizích a plánování rodiny

Svatbou ale jejich společné nadšení pro nové věci a zábavu neskončilo, jak se u některých párů po delším soužití stává. Snaží se podnikat další zajímavé věci, a obohacovat si tak všelijak život. Například, jak se pochlubila Eva na svém instagramu, nedávno se vydali společně poprvé na dostihy, a to do Velké Chuchle.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Perkauѕová (@evaperkausova)

Modelka se pro tuto příležitost jaksepatří ohákla a manžel se za ni rozhodně na závodech nemusel stydět. Černá barva, do níž sladila celý svůj outfit, dokonce skoro zamaskovala těhotenské bříško, které se jí rýsuje pod šaty.

Vypadá to totiž, že cestování a sport není jediným společným zájmem tohoto páru. Oba touží po veliké rodině a s prvním potomkem na cestě už dokonce dopředu plánují dalšího, minimálně jednoho. Ale nebrání se ani většímu počtu.

Zdroj: Extra, Instagram Evy Perkausové, Kafe, iDnes

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články