Eva Perkausová se konečně viděla se svým bratrem, vítězem Survivor. Nejde poznat, že je od sebe dělí 17 let

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva perkausova
Zdroj: Nextfoto

Pořad Survivor Česko Slovensko byl napínavý až do konce, nad modelkou Veve ale nakonec zvítězil IT konzultant Vladimír. K těm, kteří mu až do poslední chvíle drželi palce a přáli mu vítězství, patří i jeho nevlastní sestra Eva Perkausová. Ta se z výhry bratra raduje i po několika dnech a včera se fanouškům svěřila na instagramu, jak celou situaci vlastně vnímá.

Ačkoli jsou nevlastními sourozenci a dělí je od sebe 17 let, nejde to vůbec poznat. Mají k sobě očividně hodně blízko. Nějaké to sourozenecké pošťuchování mezi nimi sice není výjimkou, na druhou stranu se ale vzájemně podporují. Perkausová tak celou dobu Vladimírovi přála, aby se dočkal vítězství.

Když k tomu došlo, prozradil nadšený výherce, že peníze za výhru by rád věnoval na bydlení, přál by si totiž pořádný domek se zahradou. A i za toto rozhodnutí je na něj Eva hrdá. Jak ale celkově jeho účast v soutěži vnímá a co všechno pro ni bratr znamená?

Chtěl na ostrov dlouho

„Vládík (nemá toto oslovení rád, ale já mu tak říkám od mala), můj o 17 let starší brácha. Vítěz letošního Survivoru,“ popsala Perkausová fešáka na společné fotce, kterou s ním sdílela na svém instagramu. Už z prvních vět je vidět, že sourozenecké hašteření je u nich běžné.

„Fanouškem této hry byl snad vždycky. A vím, jak moc se tam toužil dostat. Nesmírně jsem mu to přála, ale pořád mu to nevycházelo,“ říká moderátorka s tím, že zkoušel své štěstí Vláďa i před natáčením Robinsonova ostrova, když mu to nevyšlo, nevzdával se.

Nakonec se konečně zadařilo. „Oznámil nám to na Vánoce, jen pár dní před odletem,“ říká Eva, která podle svých slov už ani nevěřila, že by se mohl jejímu bratrovi sen osplnit. Ale byla nadšená a hned od začátku tušila, že má Vladimír velkou šanci.

Nevynechala jediný díl

I když je Eva poměrně zaneprázdněná osoba, na podporu svého bratra si u televize našla čas pokaždé. „Každý díl jsem prožívala naplno. Chodila tam a zpět po obyváku, fandila, smála se, brečela a pokládala si otázku, jaká je pravděpodobnost, že se dostane do sloučení?“

Dodává, že se snažila věřit, ale ke konci už neměla pocit, že by mohl Vláďa vyhrát, protože se ho chtěl každý především zbavit. Ale přesto k tomu nakonec došlo a Perkausová se stala hrdou sestrou vítěze. A fanouškům se pochlubila, co přesně cítila, když se to dozvěděla.

„Jsem tak moc pyšná, že to ani neumím popsat. Brácha je pro mě příkladem, že kdo si jde za svým snem a nevyjde to napoprvé ani napodruhé, neměl by to vzdávat,“ dodala na závěr myšlenku, kterou motivovala nejen jeho, ale i řadu svých fanoušků.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články