Eva Perkausová oblékla dechberoucí živůtek kopírující její přednosti. Na první pohled vypadá jako nahá

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Perkausova Eva
Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Krásná moderátorka Eva Perkausová vyrazila do své oblíbené asijské restaurace a rovnou se u toho stihla vyfotografovat a snímek umístit na svůj Instagram. Spíše než servírovaná večeře sledující zaujal její outfit. Ve vyšívaném korzetu vypadala zkrátka úchvatně.

Blonďatá kráska si vyrazila na večeři do jedné z nejznámějších pražských asijských restaurací. Při čekání na jídlo se stihla vyfotit na Instagram. Její fanoušci byli nadšeni.

Postava sexbomby

Eva si vzala černé kalhoty a černé sako. Přílišnou usedlost tohoto modelu rozbila krásnou korzetovou podprsenkou, která dokonale zvýraznila její přednosti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Perkauѕová (@evaperkausova)

Moderátorka se pyšní luxusní postavou. Společně s jejími přírodními ňadry velikosti číslo pět by jí slušel snad i pytel od brambor.

Na modelku byla moc malá

Není proto divu, že se v mládí živila jako modelka. Jak ale sama říká, věnovala se téměř výhradně fotomodelingu a na molo se příliš často nepodívala.

„Nemám určitě míry ani výšku na to, abych chodila po mole. To jste podle videí určitě pochopili, že se svými sto šedesáti centimetry se nemohu srovnávat s modelkami, které mají dva metry,“ vysvětlila pro iDNES.cz.

Poté se nějakou dobu živila také jako herečka. Diváci ji mohli vidět například v seriálech Znamení koně či Ohnivé kuře. Zahrála si také ve filmech Kameňák 4 a Modelky s.r.o.

Moderátorka hlavních zpráv

Nakonec se ale našla v moderování. Nejprve moderovala pořady na TV Barrandov, a poté přešla na její nyní domovskou stanici Prima.

Tam uváděla lifestylový pořad Top Star, kde vystřídala Ivu Kubelkovou. Nakonec se však dostala až do hlavních zpráv, kde tvoří moderátorskou dvojici s Romanem Šebrlem.

Zdroj: iDNES.cz, Instagram, Super.cz

Autor: Markéta Mladá


Související články