Eva Perkausová: Domácí pokusy s vlasy dopadly vždy tragicky!

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
Eva Perkausova
Eva Perkausova

Krásná moderátorka Eva Perkausová (25) v současné době moderuje na Primě Velké zprávy. Přiznala nám, že děti ještě neplánuje a také důvod, proč s partnerem slaví spíše Valentýna než Máj, lásky čas.


Jak Vás napadlo začít pracovat v televizi?

Nebylo to tak, že bych se jednoho dne vzbudila a řekla si: Tak a teď bych si přála pracovat v televizi. Myšlenka práce v médiích přišla už v mládí, kdy jsem začínala sledovat různé moderátory a začala mít celkově zájem o média a působení v nich. Podle mne prvotní a rozhodující bylo, když jsem se přihlásila na střední školu multimediální a propagační tvorby.

Co byste dělala, kdyby pro Vás práce v médiích ze dne na den skončila? Máte nějaké vysněné povolání mimo showbusiness?

Vyloženě vysněné povolání mimo showbusiness nemám. Ale jsem typ člověka, kterého práce opravdu baví. Vždy je ale potřeba mít nějaký plán B, ať už člověk pracuje v jakémkoliv oboru.

Odkdy jste se rozhodla být blondýnkou a pravidelně se odbarvovat?

Nezměnila jsem barvu vlasů ze dne na den, ale postupem času. Zhruba od sedmnácti let jsem chtěla experimentovat se světlejšími melíry ve vlasech. Časem jich ale bylo čím dál více, až ze mne jednoho dne byla blondýnka.

Zkusila jste to někdy v mládí sama? Jak to dopadlo?

Samozřejmě :-). Která holka v mládí nezkouší experimentovat s barvou na vlasech anebo, v horším případě, ustřižením ofiny po domácku? I to u mě proběhlo. A vždy to dopadlo tragicky. Takže už vím, že kadeřnice ze mne určitě nebude (smích).

Slavíte s partnerem raději Valentýna nebo První máj?

Vzhledem k tomu, že na První máj budu již čtvrtým rokem moderovat v pražské Grébovce akci Dermacol Love Day k narozeninám Prima LOVE až do večerních hodin, tak většinou s partnerem slavíme Valentýna. I když mám pocit, že Valentýna máme každý den.

Zdroj: FTV Prima

Prvomájová akce se věnuje především tématům lásky, krásy a hýčkání. Jak o sebe pečujete? Máte třeba nějaké kosmetické rituály?

Je mnoho výrobků, které jsem vyzkoušela a mohla bych je doporučit. Ale přesto si myslím, že přírodní kosmetika má také něco do sebe. Pokud ale mohu opravdu něco doporučit, tak domácí masku na vlasy. Ať už zvolíte jakoukoli variantu, například avokádo v kombinaci s olivovým olejem, vždy bude výsledek znát.

A na co konkrétně byste nalákala naše čtenáře, aby v květnu vyrazili do Grébovky? Budou se tam s vámi třeba moci vyfotit?

Rozhodně bude možnost se tam společně vyfotit. To je častý dotaz, který mi pokládají i lidé na sociálních sítích. Ať už se jedná o fotku nebo podpis, vždy vycházím fanouškům vstříc. Na Dermacol Love Day vystoupí Mikolas Josef, ABBA Stars Revival Band i různé taneční skupiny a chybět nebudou ani módní přehlídky a workshopy. Je připraven program jak pro ženy, tak pro muže a samozřejmě i pro děti. Jako každý rok bude opravdu pestrý program.

Máte v hlavě nějaké mezníky? Třeba svatba nebo děti? Nebo prostě necháváte věci plynout?

Tyto věci nechávám plynout. Samozřejmě, že v budoucnu plánuji rodinu, ale není to otázka měsíce nebo roku.

Pokud necháváte věci plynout, nebojíte se, že vám najednou bude čtyřicet a zjistíte, že některé věci už je těžké dohnat?

Nebojím. Je pravda, že v dnešní době je mnoho žen, které dávají přednost kariéře před rodinou. Musí být těžké skloubit obojí. Ale je mi 25 let, ještě nějaký čas mám.

Vaříte si raději jídlo doma nebo se častěji rozhodnete pro uklizenou kuchyň a vyrazíte do restaurace?

Kombinuji obojí, podle času a nálady. A také podle toho, jak velký mám hlad (smích).

Když už doma vaříte, co nejraději?

Občas mám pocit, že se snažím uvařit i z vody hody (smích). Teď vážně. Když mě zaujme nějaký zajímavý recept, tak ho ráda vyzkouším. Ale upřímně řečeno, raději peču. Někde jsem četla, že žena je buď kuchařka nebo pekařka. Baví mě péct jak sladké bábovky nebo buchty, tak třeba i kachnu.

Autor: Tereza Netolická


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články