Eva Perkausová celá v růžové ukázala, jak je pružná. Hadí ženou je díky sportům, kterým se věnovala

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
eva perkausova
Zdroj: Nextfoto

Eva Perkausová platí za jednu z nejkrásnějších moderátorek u nás. Společně s kolegou Romanem Šebrlem uvádí televizní zprávy, ale nebojí se také vystoupit na různých akcích.

Perkausová bývá tváří mnoha značek, prezentuje je především na svém instagramu. Tam ukazuje také svou luxusní postavu, kterou se může pochlubit nejen díky pravidelnému cvičení. Prozradila, co za sporty dělala v dětství, a zeptala se fanoušků, jak jsou na tom oni.

Eva Perkausová jako hadí žena

„V mládí jsem se sportu věnovala hodně, pružnost mi naštěstí zůstala. Závodně jsem tančila, k tomu jsme měli hodiny baletu a hrála jsem tenis. Letos v létě bych chtěla oprášit raketu a zkusit třeba čtyřhru. Jaký je váš oblíbený sport?“ zeptala se moderátorka.

Více než samotný text ale fanoušky zaujalo, jak Perkausová vypadá. Kromě několika slov sdílela také snímek, na kterém je v zajímavé poloze. Zrovna dělá rozštěp a nevypadá, že by u toho trpěla, jako většina lidí, kteří se o něj snaží.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Perkauѕová (@evaperkausova)

Posilovna je její druhý domov

Eva se navíc oblékla do růžové barvy, na nohy obula sytě růžové tenisky. Tento outfit byl fanoušky pochválen, návrhářka Beata Rajská ji dokonce popohnala na přehlídkové molo. Perkausová by se na něm rozhodně neztratila.

Na otázku, jaký je oblíbený sport jejích sledujících, odpovídaly nejen ženy, ale také muži. I mezi nimi se najdou tací, kteří zvládnout stejný cvik jako moderátorka. Objevily se také komentáře, které nemají se cvičením nic společného, ale rýpalové se najdou všude.

Moderátorka se těší velké oblíbenosti nejen díky tomu, jak vypadá, ale na televizní obrazovce se ukazuje také jako chytrá žena. Jako mnozí její kolegové se zúčastnila například show Máme rádi Česko, ve které musí slavné osobnosti prokázat znalosti ohledně své země.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články