Eva Perkausová bude mít kluka. Odhalení pohlaví probíhalo podle amerického vzoru

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
eva perkausova
Zdroj: Profimedia

Po krásné utajené svatbě přišla další novinka – Eva Hecko Perkausová oznámila, že čeká prvního potomka s manželem Ivanem. Nyní odhalili i pohlaví – bude to kluk!


Své těhotenství prozradila Eva v červnu na fotkách z dovolené. Od té doby tuto radostnou novinku sdílí se svými fanoušky.

Těhotenství si chtěla užít nejprve sama s manželem

Těhotenství skrývala stejně jako každá jiná maminka alespoň po dobu prvního trimestru. Nakonec se jí to podařilo utajit do pátého měsíce.

„Teď začínám pátý měsíc, takže jsem ráda, že se to podařilo nějakou dobu utajit. A jsem spokojená, že jsem to mohla nechat pod pokličkou a s partnerem si to zatím užívat ve dvou,“ řekla v červnu šťastná maminka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Perkauѕová (@evaperkausova)

„Bříško trochu mám. Dopnout šaty mi už dělalo občas problém. A to nejen přes hrudník, ale i přes bříško. Takže už jsem to musela oznámit, protože to už nešlo dál tajit,“ dodala, proč už musela jít s pravou ven.

Těhotenství zvládá dle svých slov zatím dobře, nemá žádné jiné chutě ani nevolnosti. Čekala tak pouze na to, až zjistí pohlaví miminka, aby mohla začít s manželem připravovat výbavičku. A nyní už mohou začít!

Bude to kluk!

Manželé se mohou těšit na syna! Zvolili odhalení pohlaví, které je oblíbené zejména v Americe.

V záplavě růžových a modrých balónků praskli ten největší, ze kterého se na ně vysypali konfety modré barvy. Manželé neskrývali nadšení, že budou mít syna.

Moderátorka následně poděkovala všem svým fanouškům za krásná blahopřání, kterými ji zavalili.

Zdroj: iDNES, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články