Eva Pavlová vyměnila večerní róbu za vyletněný outfit. Kombinace barevné košile a světlých džín nezklamala

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Eva Pavlova
Zdroj: Profimedia

Eva Pavlová ve své funkci první dámy České republiky už mnohokrát ukázala, že její módní styl je ojedinělý, zároveň ale velmi elegantní a vkusný. Neznamená to ovšem, že všude chodí jen v upnutých společenských šatech. Nedávno se objevila na veřejnosti v džínách a květované košili a také jí to velmi slušelo.

Eva Pavlová se snaží lidem ukázat, že je tu především pro ně. Proto je sama sebou, nepřetvařuje se a na sociálních sítích kromě pracovního života sdílí také zážitky z toho osobního. Vždy navíc dokáže odhadnout, jaké oblečení je ke které situaci adekvátní.

Ukázala letní outfit

Na společenských událostech se objevuje v šatech, kostýmcích a elegantních modelech. Jeden předvedla například poměrně nedávno na charitativním večeru jednoho nadačního fondu, kam dorazila v červené róbě.

Pavlová si ale uvědomuje, že někdy je lepší zvolit jednodušší styl outfitu. Pro svou návštěvu základní školy v Roudnici nad Labem tak zvolila barevnou košili a světlé džíny. A tímto svým letním outfitem rozhodně nezklamala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mgr. Eva Pavlová (@eva__pavlova)

Vážná, ale přesto lidem blízko

„Včera dopoledne jsem osobně pozdravila dětské mediátory, kteří působí na Základní škole Smart v Roudnici nad Labem. Velmi oceňuji mediátorský program, který dětem umožňuje získat dovednosti pro efektivní komunikaci svých potřeb a názorů,“ napsala první dáma u svého příspěvku.

Doplnila, že vrstevnickou mediaci podporuje i proto, že se děti učí, jak aktivně přistupovat k řešení svých konfliktů.

Ukázala tím lidem, že bere situaci velmi vážně, zároveň ji ale prezentovala tak, že si opět získala sympatie mnoha sledujících. A to i díky fotkám s žáky, kterých přidala hned několik.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články