Eva Holubová truchlí nad ztrátou přítelkyně. Kvůli Putinovi zemřela v cizí zemi, daleko od domova

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Eva Holubova
Zdroj: Nextfoto

Eva Holubová prožívá od samého začátku konflikt na Ukrajině velmi silně. Teď ale přišla rána, která bude bolet ještě dlouho. Herečce totiž zemřela její velmi dobrá přítelkyně. Se ztrátou se podělila na svém instagramu, kde na „babičku“ zavzpomínala.

Eva Holubová patřila k jedněm z prvních celebrit, které se k válce na Ukrajině vyjádřily. Podle Blesku má v zemi mnoho přátel, kteří se začátkem konfliktu začali ze země utíkat a herečka o ně měla velký strach.

K těmto lidem patřila i paní Hana, kterou sice znala Eva jenom krátký čas, její ztráta ale herečku i tak velmi bolí. Poznala ji poté, co žena uprchla ze své rodné země před válkou.

Putine, jsi pekelník

„Babička umřela. V cizí zemi, daleko od domova. Bohyně odešla. Vrátí se, já vím, že se vrátí, ale teď to rdousí. Nikdy na vás nezapomenu, paní Hano. I za ten krátký čas, který jsme spolu prožily, jste mi navěky vstoupila do života,“ napsala herečka v dojemném příspěvku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

Doplnila, že Hana vždy poznala, co koho trápí, dokázala pofoukat bolístky a rozdávala radost kolem sebe.

„Putine, jsi pekelník. Ta žena celý život poctivě pracovala, aby si našetřila na stáří v míru na své zahrádce. Nikomu neublížila, naopak všem pomohla. Co ti udělala ta stařenka a její země?“ ptá se závěrem smutně Holubová.

Smutným příběhem dojala sledující

Evina slova se silně dotkla sledujících na jejím instagramu. Ti za paní Hanu truchlí a rodině posílají alespoň symbolicky upřímnou soustrast.

„Evi, ono to možná moc nepomůže, ale i tak. Objímám tě na dálku,“ vzkázal herečce uživatel Jan. „Upřímnou soustrast oběma rodinám. Její, i té vaší, která se nakonec stala tou její,“ doplňuje paní Monika.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články