Eva Holubová slavila narozeniny v kanceláři

od Luboš Klouček
Zdroj: FTV Prima

Herečku Evu Holubovou zaskočili kolegové ze seriálu Slunečná přímo na place a popřáli jí k  narozeninám. Byli tak první, s kým mohla Eva, jako seriálová asistentka Hana Schwarzmüllerová ,sfouknout svíčku a pochutnat si na narozeninovém dortu.

Překvapená Eva Holubová

Hned jak padla poslední klapka natáčecího dne a asistentka Hana byla propuštěna, čekal štáb za kamerou s překvapením. Představitelka oddané asistentky Janka Linharta totiž slavila narozeniny, a to se bez gratulací obejít nemohlo.

Vynikající dort

Zdroj: FTV Prima

Nic netušící herečka tak byla příjemně zaskočena kolegy a členy štábu, kteří si pro ni připravili oblíbený dort Pavlova od známého kavárníka Richarda Hrádka a dva velké pugéty. „Milí kolegové ze Slunečné, dostali jste mě, ne že ne!” přiznala překvapená herečka. „Nenapadlo mě, že se to na takovém seriálu ctí a drží. Že si vůbec někdo udělá čas na blahopřání a dojemnou chvilku nad vynikajícím dortem z Café Café,“ prozradila Eva Holubová a dodala, že má na své kolegy štěstí a moc děkuje.

Spolupráce na jedničku

Zdroj: FTV Prima

Mezi gratulanty samozřejmě nechyběl ani její seriálový šéf Marek Lambora. „Evičce jsem popřál, ať se jí moc daří. Štěstí a hodně zdraví!“ prozrazuje Janek Linhart a dodává, že s Evou je před kamerou velmi příjemná práce. „Hned od začátku jsem měl takové tušení, že si na place budeme rozumět a ukázalo se, že moje tušení bylo správné. Odvážím se říct, že na sebe hezky slyšíme a rozumíme si,“ přiznává Lambora, který herečku nejvíc zbožňuje z filmů Pelíšky a Účastníci zájezdu.

Naschvály v divadle

Narozeninového přání se nebál ani kolega Maroš Kramár, kterého pojí s Evou Holubovou letité přátelství z divadelní účinkování. „Eva je výborná. Je s ní vždy legrace a při divadelních představeních jsme si ji užili dost. Občas jsme si dělali takové malé naschválky. Milujeme to,“ prozrazuje Kramár, který má svou Evu, tedy Hanu Schwarzmüllerovou, jako pravou ruku své kanceláře a tak trochu i života.

Autor: Sára Vojtěchovská

Související články