Eva Holubová si porodila parťáka. S dcerou společně pořádají besedy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva holubova
Zdroj: Nextfoto

Ze své dcery vždy chtěla Eva Holubová vychovat dobrého, schopného, slušného a užitečného člověka. Alespoň tak to Karolína tvrdila v rozhovoru pro iDNES v roce 2013. Nakonec herečka ze své dcery vychovala nejen to, ale také svého velkého pracovního parťáka.


Karolína je módní fotografka a všestranně kreativní bytost. Pro Evu Holubovou je ale především člověkem, který jí dodává sebedůvěru, předává jí rodinnou lásku a vždy stojí na její straně.

Právě proto si herečka váží toho, když může se svou dcerou spolupracovat na nějakém tom projektu. A poslední dobou jich není málo. O tom, jak moc pro ni taková spolupráce znamená, se pochlubila nedávno fanouškům na instagramu.

Co by za takový vztah s maminkou dala

Evě Holubové vzala maminku nemoc. Ve chvíli, kdy si začínaly v mnoha ohledech rozumět a rozvíjet své vztahy, zasáhl krutý osud. O to víc si dnes herečka váží své vlastní dcery, s níž má vztah, který vždy s vlastní maminkou toužila mít.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

„Je to hezké, když se vám podaří porodit si parťáka. Jsem vděčná za náš vztah. Měla jsem s maminkou také moc hezký, bohužel, když jsme začínaly být parťačky a přítelkyně, vzala mi ji nemoc,“ napsala smutně Holubová na instagramu.

Doplnila, že jí maminka stále chybí, uvědomuje si ale zároveň, že je s ní a dodává jí životní sílu. Nejvíce ji ale mrzí, že nemohla zažít to, jak si dnes ona s Karolínou rozumí. A také to, že Kája nezažila její skvělou maminku.

Plány překazil covid

V posledních letech toho měly Holubová s dcerou naplánováno hodně, jenomže přišel covid, který velkou část z toho pokazil. O to víc se teď herečka těší na to, až bude s dcerou spolupracovat na dalších přednáškách a besedách, které pro fanoušky pořádají.

Karolína si dokonce kvůli řadě z nich udělala studijní volno a z Londýna, kde pobývá, přiletěla do Prahy, aby mohla s maminkou trávit čas a pomáhat jí s jejími akcemi.

„Dělaly jsme ve spolupráci podcasty Menopauza není pauza, Psychohrátky, teď začínáme zkoušet jednu novou hru s názvem Mě nezadusíš. Já už ani nevím, kdo nás požádal o společenskou besedu, jak to vzniklo. Ale vzniklo to a první dvě už máme za sebou,“ pochlubila se závěrem svým sledujícím pyšná maminka.

Zdroj: Instagram, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články