Eva Holubová se ukázala v podvazcích. Tato provokativní fotka vás dostane do kolen

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
eva holubova
eva holubova

„Jsou chvíle, kdy jsem ráda sama, a chvíle, kdy mám potřebu pospolitosti. Dnešní doba nám ale moc nedává na výběr, a tak si to nahrazujeme aspoň virtuálním světem a vzpomínkami.“

Taková jsou slova slavné české herečky Evy Holubové, která přesně tento text zveřejnila u své fotografie na Instagramu. Tato nositelka Českého lva z roku 2000 se u diváků těší velké oblibě, a proto není divu, že s nimi komunikuje i online.

Hvězda ze Slunečné

Zahrála si v mnoha filmech a seriálech, její kariéra začala už v roce 1981, kdy se objevila jako Hanka ve filmu Kopretiny pro zámeckou paní. Od té doby má za sebou desítky rolí.

V poslední době ji můžeme vídat pravidelně v televizi díky seriálu Slunečná, kde hraje sekretářku Janka Linharta, která miluje věštění z karet a bez které je hlavní hrdina poměrně ztracen.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

Nebojí se ukázat, co v ní je

Herečce je dnes šedesát jedna let, přesto se nebojí světu ukázat, že na některé věci je stále mladá a krásná. Nedávno zaskočila fanoušky fotkou na Instagramu, na které má na sobě podvazky.

A když píšeme zaskočila, myslíme tím v dobrém slova smyslu. „Kdysi jsme založily se ženami z celé ČR na FB Podvazkové hnutí a bylo nám spolu dobře. Byla jsem moc ráda, že mě mezi sebe vzaly. Podvazky se na nás sice rozpadly, ale některé se stýkáme dodnes,“ dělá si ze sebe Holubová legraci.

Kromě slov chvály a srdíček se v komentářích objevuje také obdiv za odvahu. Je jasné, že fanoušci se už těší, až zase odvážnou herečku uvidí v nějakém dalším filmu.

Holubová sama je ještě stále odhodlaná toho lidem co nejvíce předat a podle všeho se dalším rolím v nových snímcích nebrání. Můžeme se tak zaručeně těšit na to, co nám ještě v budoucnu ukáže.

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články