Eva Holubová řekla, co ji překvapilo na Karlu Gottovi. Vyjádřila se i k Václavu Havlovi

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva holubova
Zdroj: Profimedia

Eva Holubová někdy podle svých slov sama neví, jak se ke vzpomínkám vůbec dostala. Na svém Instagramu se přiznala fanouškům, že několik fotek s velkými osobnostmi objevila vlastně náhodou. Nemohla je ale nechat jen tak bez povšimnutí, a tak se o ně rozhodla podělit se svými sledujícími a zavzpomínat na tyto velikány spolu s nimi.

„Fakt nevím, kdo a jak to organizuje, ale opravdu na mě vypadávají poklady. Neumím to sama vyhledat, ale nějak se to objeví,“ svěřila se Holubová na své sociální síti. Podle jejích slov je jednoduše náhoda, že několik fotografií s tak obrovskými osobnostmi objevila.

„Jsem na tato setkání hrdá. Rozhodně nejsou všechna, ale patří k těm zásadním,“ dodala. Fanouškům pak ukázala hned několik fotek, na kterých je společně s různými velikány, kteří pro Českou republiku něco znamenali. Ke každému z nich pak připsala krátkou vzpomínku.

Obrovské lidské rozměry

„REŽISÉR – dokonce jeden z nejobdivovanějších a nejmilejších!!! Stačilo ho sledovat zpovzdálí, v dokumentech, rozhovorech. Bum bác!!! A najednou stojí za naší svatbou,“ napsala Holubová k první fotografii. „Ten obrovský lidský rozměr,“ dodala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

Stejně tak se vyjádřila i o dalším člověku, se kterým je na fotce číslo 2. Tím je bývalý prezident Václav Havel. U toho zmínila, že s ním chtěla spolupracovat už od první chvíle, co o něm něco slyšela. Nakonec se jí to povedlo díky filmu Odcházení. Poděkovat Eva nezapomněla ani jeho manželce.

„Pozvali mě do Krásných ztrát a zeptali se, s kým bych tam chtěla být. Řekla jsem jméno jedné modelky, ale pro tu jsem byla málo, odmítla,“ zasmála se Holubová u další fotky. Dodala ale, že když řekla jméno profesora Josefa Kouteckého, dočkala se přijetí. „Úžasné setkání, byla jsem trapná a v křeči, ale šťastná,“ svěřila se.

Dokonce i se samotným Mistrem

Kromě těchto fotek zveřejnila Eva vzpomínku také na Karla Gotta, který pro ni podle jejích slov znamenal opravdu hodně. „SLAVÍK. Setkání zprvu společenské, následovalo setkání pracovní a posléze si troufám říci, že i setkání v určitém směru přátelské,“ popsala Holubová postupné seznamování s Gottem.

„O talentu Karla Gotta, o jeho pokorné a cílevědomé píli, nechci psát, necítím se povolaná a není ani třeba. Co mě ale překvapilo a uchvátilo, byl jeho smysl pro humor,“ dodala s tím, že málokdo si nejspíš představí Karla Gotta vyprávět vtipy, on byl ale vlastně celkem veselá kopa.

Všemi svými vzpomínkami Eva ukázala fanouškům, že velké osobnosti mezi námi zůstanou navždy. Ačkoli je celá řada z lidí, o kterých se zmínila, již několik let po smrti, lidé při zmínce jejich jména hned vědí, o koho se jedná. A tak jako Eva Holubová, i mnoho dalších nikdy nezapomene.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články