Eva Holubová pláče dojetím. Kvůli člověku, který si s ní zahrál v celé řadě filmů

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva holubova
Zdroj: Profimedia

Eva Holubová se svými fanoušky komunikuje často. Upozorňuje tak nejen na problémy dnešní doby, ale ráda se také pobaví. Naposledy sdílela několik snímků, na kterých je s Bolkem Polívkou.

V televizi totiž běžel film Pupendo, ve kterém si společně zahráli. Rozhodně jich není málo, herečka uvedla, že je sama spočítá až po Novém roce.

Netuší, v kolika filmech se sešli

Eva na svém Instagramu chytře poznamenala, že v televizi šlo Pupendo. Na to konto jí začaly chodit dotazy, kolikrát si vlastně vedle Bolka Polívky zahrála. Bohužel to sama z hlavy netuší.

„Určitě se to dá zjistit, ale já to teď sama nedokážu. To byste mi museli pomoc. A máte na to teď čas a chuť? Nechme to po Novém roce,“ začala svůj dlouhý status.

Nyní má totiž Eva jiné starosti, stejně jako spousta jiných rodin před vánočními svátky: „Ted jdu dát vařit brambory a budu moci obrat ryby do polívky, poněvadž jsem si je uvařila už včera. Nemá cenu, abych se převalovala já v pelechu a moje myšlenky v hlavě. Není to zdravé ani prospěšné. Za mlada jsem běžně dělala věci na poslední chvíli, teď je ráda dělám s předstihem. A rozumně naplánované.“

Protahuje se během vaření brambor a je ráda za každé skvělé ráno

Využívá každou volnou chvilku, aby se věnovala sama sobě a alespoň se protáhla a poděkovala Bohu, že je stále zdravá a plná síly: „Než se uvaří ty brambory, přesně chvíle na meditaci. Protažená už jsem, to už je takový rituál, než vstanu z postele, protahuju, co se dá, a říkám si: tak tahle ruka se ještě hejbe, jejda, já dám pořád nohy za hlavu, tyhle cviky na uvolnění krku jsem nezapomněla… díky, Bože Stvořiteli.“

„Dnes jsem se tak krásně protáhla, že se rázem cítím něco mezi 20-30. A k snídani si dám horké kakao a voňavé cukroví. A teď, takhle pozitivně naladěná, jsem zvědavá, co na mne vyleze při meditaci v tichu… Tak hezký předposlední adventní ráno,“ napsala herečka s typickým humorem.

Prozradila také, jaké bylo natáčení s Bolkem Polívkou. „Jo, a s Bolkem jsem hrála ráda ve všem, hodně se nasmějeme, ale už mnohokrát mne rozplakal dojetím,“ dodala nakonec a svůj příspěvek vyprovodila mnoha fotografiemi z různých filmů, ve kterých si vedle valašského krále zahrála.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články