Eva Holubová neudržela emoce, ze soutěže Survivor vypadl její miláček. Stěžuje si na intriky a pomluvy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva holubova
Zdroj: Martin Hykl Czech News Center / CNC / Profimedia

Ještě před pár dny pěla Eva Holubová na soutěž Survivor chválu. Nemohla se dočkat, co se stane v dalším díle a napjatě fandila příteli své dcery Matějovi, který se do pořadu přihlásil. Jenomže ten je z kola venku. Ačkoli většina diváků uvidí jeho vyřazení až dnes večer, Holubová s předstihem zhlédla díl na internetu a své emoce v sobě neudržela.

Oficiálně už je sice třetí díl Survivoru venku, v televizi se ale bude vysílat až dnes. Eva Holubová si ho ale rozhodně znovu nepustí. Stejně tak ani žádný další. Jak na své sociální síti napsala, soutěž ji velmi zklamala a vypadnutí jejího skoro zetě se jí hluboce dotklo.

V rozsáhlém popisku ke společné fotce s Matějem Paprčiakem popsala, co jí vadí na soutěžících a proč právě on byl podle ní jasným vítězem. Jeho vypadnutí jednoduše neunesla a musela si vylít srdíčko svým sledujícím. Ti s ní sice souhlasí, že je to nefér, mnoho jich ale naopak protestuje, že jim prozradila zápletku večerního pořadu.

Už se na to nemusím dívat

„Dobře, tak vypadl. Ale vždyť tam skoro nebyl,“ začíná Eva svůj příspěvek. „První část soutěže prodělal v covidu, potom se vrátil do vyřazování, ačkoli v boji o imunitu ani nebojoval,“ rozčílila se. „A ještě se zastal holky, která mu ani nepoděkuje.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

Eva se rozvášnila nad tím, že byla do kmene celebrit přiřazena soutěžící z vedlejší skupiny, která Matěje zvolila jako adepta na vyhazov jenom proto, že ho skoro neznala. „Protože holky z MAO na ni byly hodný, jenom tak ji to jméno napadlo, s nikým se o tom nebavila,“ píše Holubová.

„Směju se a jsem ráda, že už se na to nebudu muset dívat,“ píše, přitom to ale vypadá, že do smíchu má opravdu daleko. „Občas mi prosím napište, jak si vede Iva Pazderková. Tak co jsi to tam předvedl, ty náš chlapče? Natrhal jsi pro tým s pomocí parťáka Gábora pár kokosů a byl ve dvou, třech soutěžích.“

„Někdo možná řekne, že to není nic moc, pro mě je ale důležité, že si nikoho nepodrážel a nepomlouval. Jsem ráda, že jsi vypadl ze soutěže, kde se intrikám a pomluvám říká strategie. Považujte toto za poslední můj příspěvek k této soutěži,“ napsala závěrem herečka.

Fanouškům radost neudělala

Fanoušci na jednu stranu z velké části souhlasí s tím, že Matěj si vypadnout nezasloužil. Bylo to podle nich skutečně nefér a pro mnohé byl důvodem k tomu, aby se na soutěž dívali. Právě to je ale také tím, co je naštvalo – Eva jim skutečnost prozradila dřív, než se objevila v televizi.

„Tak už na to nemusím koukat, když vím,“ píše naštvaně jeden sledující. „Chcete mi říct, že vypadl? On byl můj jediný důvod ke sledování toho nesmyslu,“ dodává další. Je sice pravda, že je pořad už nějakou dobu venku, někteří lidé ale čekali na večerní díl v televizi a kvůli Evě teď už vědí, jak to celé dopadne.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články