Eva Holubová nebude volit Petra Pavla proto, že je fešák. Toho svého už má doma

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva holubova
Zdroj: Nextfoto

Prezidentské volby se blíží a na sociálních sítích se už vyjádřil nespočet celebrit, které chtějí lidem ukázat, koho volí právě ony. Generál Petr Pavel má podporu mnohých, a ačkoli se na něho kvůli jeho minulosti hrne vlna kritiky, pro spoustu lidí má řadu předností. Jednou z nich je i to, že jde o sympatického fešáka. To si alespoň myslí herečka Eva Holubová.

Eva Holubová se o tom, proč bude volit právě Petra Pavla, rozepsala v sáhodlouhém příspěvku. Na svém instagramu má ve zvyku si vylévat srdíčko v nekonečných slohovkách poměrně často. U tohoto tématu se dalo očekávat, že něco podobného přijde.

Herečka hned na začátku zmínila, že je jednašedesátiletý kandidát velmi sympatický. Důvodů k tomu, aby ho volila, má ale rozhodně víc. A navíc nemohla Pavlův vzhled přechválit příliš, aby se nedotkla svého muže…

Splňuje podmínky

„Volím si za prezidenta České republiky armádního generála Petra Pavla. Píšu ‚volím si‘, protože je to pro mě osobně opravdu vyvolený kandidát. A to nikoliv proto, že je to fešák, mám svého doma, ale protože splňuje předpoklady, které má mít hlava státu a vrchní velitel vojsk,“ uvedla Holubová na úvod.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

Mezi přednosti Pavla připsala i to, že ho jakožto generála jmenoval Václav Havel, který byl jejím velkým vzorem. I to je jeden z důvodů, proč se prý pro tuto volbu rozhodla.

Jinak má ale pocit, že je Pavel zodpovědný, chytrý a sečtělý člověk, který bude společně se svou manželkou plnit funkci prezidenta a první dámy na výbornou.

„Svět je ve válce, v opravdické válce. Budeme se cítit bezpečněji, když v našem čele bude stát zkušený, odvážný, ale zároveň rozvážný prezident. Nemyslím si, že naše syny požene útokem, ale před nikým nebude kapitulovat. Využije své znalosti postupů určených v NATO,“ zmínila herečka jeden z podle jejích slov velmi důležitých plusových bodů.

Dostala pochvalu od Havlové

Holubová připsala dále i to, že se Petr Pavel zajímá o ekologii, že je velmi dobře jazykově vybavený a bude naši zemi skvěle reprezentovat. Nakonec podotkla, že minulost v KSČ nic neznamená.

Za svůj dlouhý proslov se dočkala od několika fanoušků kritiky. Dalo se očekávat, že ne každému se bude její volba Petra Pavla líbit. Na druhou stranu mnohem více sledujících ale její slova respektuje a někteří s nimi sympatizují. Pochvalu si nakonec vysloužila i od Dagmar Havlové.

Ta jí k příspěvku napsala: „Dudinko, shrnula jsi to pečlivě, pravdivě a dostatečně. Dar slova máš od pána Boha. A máš hezkou mikinu.“ Ještě aby se bývalé první dámě outfit Holubové nelíbil. Na fotce totiž herečka stojí vedle Petra Pavla v mikině s podpisem samotného Václava Havla.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články