Eva Holubová chce kvůli svému zdraví zhubnout. Trpí u toho ale hlady

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Eva Holubova
Zdroj: Nextfoto

Eva Holubová by ráda zhubla pár kilo. V současné době se trápí složitou dietou a postěžovala si na své sociální síti, že trpí hlady. V minulosti se jí přitom několikrát podařilo shodit i velmi výrazně. V roce 2016 dokonce média psala o tom, že je herečka o 30 kilogramů lehčí. Jak toho dosáhla a jak se s dietou pere dnes?

Holubová podle Aha! tehdy trvala na tom, že žádné diety nezkouší. „Já žádnou dietu nedržím. Přestávám být prostě jen rozežraná a cvičím,“ citoval server její slova.

Nadváha jí nesvědčí

V roce 2020 herečka přiznala, že trpí dědičnou nemocí, kvůli které je nadváha velký problém. Tehdy se cítila špatně a trvala na tom, že se sebou musí začít něco dělat.

„Musím začít běhat a zhubnout. Vypadám jako bedna, kysna a je to nezakrytelné. Můžu se stavět jako Ivana Trumpová, ale ta kila nezakryju,“ uvedla.

Dovysvětlila, že má hypertenzi po mamince, u které je nadváha velký problém. „Můj problém se týká zdraví. Hodně ráda chodím a kila navíc údajně zatěžují mnohem více kolena, klouby, srdíčko a co já vím, co ještě,“ objasnila. I proto chce zhubnout i v současné době.

Trpí hladem

Holubová se na svém instagramu svěřila, že se v současné době snaží shodit nějaké to kilo. Je to ale náročnější, než si původně myslela.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

„Mám hlad! Nemůžu usnout. Mám plný žaludek vody, je to průtokáč. Ale toužím po tom zhubnout. Prý každý měsíc kilo. Kvůli zdraví, kvůli postavě,“ uvedla.

V minulosti se herečce několikrát podařilo nadbytečná kila shodit, sledující tak věří tomu, že se jí to povede i tentokrát. Je tak snad jen otázkou času, než se pochlubí s tím, jak se jí v jejím snažení daří.

Zdroj: Instagram, Jíme to, Expres, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články