Eva Herzigová vyrazila na módní přehlídku. Kalhoty zapomněla doma a na krk navlékla obří kaštany

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva herzigova
Zdroj: Profimedia

Česká supermodelka Eva Herzigová má dokonalou postavu, to ale ještě neznamená, že si může dovolit vyjít do společnosti bez kalhot. V hříšně krátkém saku, ve kterém se objevila na módní přehlídce, některé okouzlila, jiné ale šokovala. Možná už to bylo trochu moc.

Někteří lidé, především pak ženy, se nebojí ukázat, že strach nemají téměř z ničeho. Poslední dobou jsou na společenských akcích zaznamenávány čím dál odvážnější modely, obvykle ale ženy volí spíše šaty s hlubokými výstřihy a chlubí se svými ženskými přednostmi.

Eva Herzigová ale tentokrát vsadila na ukázku módy z trochu jiného soudku. Zatímco její hrudník zůstal zahalený, ukázala fanouškům své krásné dlouhé nohy. Jenomže sako by možná přece jen vypadalo lépe se spodním dílem. Takhle to vypadalo, jako kdyby se doma zapomněla doobléknout.

Sexy červená

Modelka si nenechala ujít představení podzimní kolekce světově známé značky, více než samotné modely ale nejspíš návštěvníky zaujal její outfit. Eva na sebe oblékla sytě červené sako a svým úsměvem naznačila, že si je dobře vědoma toho, jak sexy na ní barva působí.

eva herzigova

Zdroj: Profimedia

Ke krátkému sáčku si sice vzala zlaté hodinky i náramek, kalhoty ale k modelu nejspíš nesehnala. Ačkoli tak od pasu nahoru působí neskutečně přitažlivě, celkově je dojem oblečení tak trochu sporný. Je jasné, že někteří pánové se měli na co dívat, to je ale možná právě ten problém.

Ačkoli si po celou dobu dávala modelka pozor, nejspíš se objevila celá řada těch, kteří mají za to, že tenhle model už je opravdu hodně odvážný. Nad tím, že si doma zapomněla jeho spodní část, se pozastavil nejeden fanoušek. Zdá se ale, že sama modelka byla se svým vzhledem spokojená.

S módním doplňkem to trochu přehnala

„Dosud nejlepší show. Elegance a emoce spojené s tímto velkolepým pařížským prostředím v pozadí byly jednoduše dokonalé. Moc děkuji, že jsem mohla být součástí,“ vyjádřila se Herzigová na svém instagramu. I tam se ale fanoušci zajímají, kde nechala kalhoty.

V komentářích se navíc objevují také komentáře, které tvrdí, že možná měla myslet na to, aby měla více dole a méně nahoře. Tím není myšleno přímo sako, ale obří náhrdelník, který vypadá jako kaštany navlečené na provázku. Tenhle módní doplněk se jí jednoduše moc nepovedl.

Reakce fanoušků jsou ale různorodé. Zatímco jedni se smějí absenci kalhot a ptají se, zda už tohle opravdu není moc, jiní věnují Evě srdíčka a poklony za to, že se nebojí ukázat ve společnosti svou dokonalou postavu. Nakonec tak sice možná modelka někoho pobouřila, za úplný neúspěch ale rozhodně model považovat nelze.

Zdroj: Profimedia, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články