Eva Decastelo si navzdory rozvodu užívá s dětmi v Itálii. Okatá dcera už ji přerostla

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
eva decastelo
Zdroj: Profimedia

Partneři se mění, ale děti zůstávají. Eva Decastelo po oznámení rozvodu se scenáristou Reném Decastelo tráví co nejvíce času s dětmi. Naposledy se synem Michaelem a dcerou Zuzanou vyrazili do Benátek.

Moderátorka a herečka se na svém instagramovém účtu pochlubila dcerou Zuzanou, která z roztomilé dívenky vyrostla v krásnou okatou slečnu. A jak Eva Decastelo poznamenala, také vysokou.

Na snímku je zachycena Eva s dcerou v italských Benátkách. Stojí vedle sebe a z druhé fotky je patrné, že Zuzana již maminku přerostla.

„Už jsem oficiálně nejmenší v rodině, ovšem na fotkách z profilu mám jednoznačně nejvíc brad!,“ napsala Eva Decastelo k příspěvku. K více bradám však musíme poznamenat, že je moderátorka zbytečně sebekritická.

Realitu neskrývá

Přestože je Evě již přes 40 let, postavu má jako žena minimálně o 10 let mladší. Na sociálních sítích ukazuje také fotky bez retuše a úprav, a i když, jak sama podotkla, má pár kilo navíc, stydět se rozhodně nemusí.

„Jsem spokojenější, a když se člověk sám se sebou srovná, pak jakoukoli kritiku snáší lépe,“ dodala podle Super k fotkám bez úprav. Před létem však začala pravidelně cvičit a je to znát.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva)

Milenka za rozvodem není

S Reném Decastelo se rozvádí po 13 letech manželství a v médiích proběhla informace, že za rozpadem vztahu stojí Reného milenka, ragbistka Eva Korniová Jung.

Eva Decastelo ale uvedla věci na pravou míru, když prohlásila, že o manželově nové lásce ví, ovšem s problémy v manželství, které trvaly již delší dobu, nesouvisí.

K rozvodu se na instagramu vyjádřil také René: „Je to už pár měsíců, co jsme si s Evi řekli, že nemáme budoucnost jako partneři a manželé. Pro senzacechtivé dodávám, že na to neměl vliv nikdo další, jen my dva.“

Rozpad vztahu původně nechtěli veřejně šířit. Někdo z okolí, komu se svěřili, však tajemství neudržel, a senzace se chytila i média. „Oba jsme s tím smíření, máme to uzavřené a fungujeme spolu jako rodiče našich skvělých dětí,“ dodal známý scenárista.

Zdroj: Instagram Evy Decastelo a Reného Decastelo, Super, Blesk

Autor: Dominika Jandorová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články